O nas

Powstałe 23 lat temu Gadu-Gadu było pierwszym polskim komunikatorem. Po latach świetności został on wyparty przez inne narzędzia i pewnie z czasem zostałby całkiem zapomniany, gdyby nie Fintecom S.A.* – rodzinna firma z Koszalina, której właściciele, kierowani sentymentem i wiarą w potencjał GG, postanowili wskrzesić kultowy polski brand. Od połowy 2018 roku trwają intensywne prace programistyczne nad unowocześnieniem aplikacji. W planach jest także wdrożenie w ramach komunikatora GG innowacyjnych usług FinTech.

Nowe GG łączy w sobie to, co było dobre w przeszłości – przede wszystkim pozytywne emocje, jakie wywołuje wspomnienie Gadu-Gadu, z tym, czego oczekują użytkownicy współcześnie: niezawodność, funkcjonalność, poufność, prywatność i innowacyjność. 

W przywracanie świetności GG zaangażowana jest grupa pasjonatów, którzy pielęgnując niemodne dziś trochę wartości, jednocześnie śmiało patrzą w przyszłość. Wierzymy, że poprzez innowacje i wyróżnienie spośród innych komunikatorów, uda nam się przywrócić GG dawną świetność i skupić wokół marki silną, wspierającą się społeczność.

Blog GG i nasze kanały social media są nośnikami wyznawanych przez nas wartości i promują styl życia, w którym aktywność, artyzm, ekologia, etyka, komunikacja, solidarność i wzajemny szacunek odgrywają kluczowe role.

Dołącz do nas! Czytaj, komentuj, dyskutuj.

Czekamy też na Wasze teksty i propozycje tematów.

Ekipa GG

*Fintecom S.A. jest firmą ze statusem Krajowej Instytucji Płatniczej, nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Specjalizujemy się w szybkich i bezpłatnych transferach pieniężnych między Wielką Brytanią a Polską w ramach usługi England.pl. W roku 2017 paszportowaliśmy za pośrednictwem KNF swoje usługi do wszystkich państw Unii, dzięki czemu w połowie 2018 roku wzbogaciliśmy ofertę przelewową o nowe kierunki i zaoferowaliśmy naszym Klientom przelewy po doskonałym kursie pomiędzy krajami Unii Europejskiej pod nową marką FX City.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!