Regulamin

Regulamin dodawania komentarzy w serwisie GG blog

 1. Administratorem serwisu GG Blog jest Fintecom Sp. z o.o z siedzibą w Koszalinie
 2. GG blog udostępnia swoim Użytkownikom możliwość dodawania komentarzy w celu wymiany informacji i opinii.
 3. W celu dodania komentarza należy podać nick Użytkownika.
 4. W celu otrzymywania powiadomień o nowych komentarzach należy podać adres e-mail na który będą one przez nas wysyłane.
 5. Adres e-mail podany przez Użytkownika w celu opisanym w pkt. 3 powyżej, nie będzie wykorzystywany do innych celów niż wysyłanie powiadomień o nowych komentarzach – więcej informacji w Polityce Prywatności.
 6. W każdej chwili możesz anulować otrzymywanie powiadomień o których mowa w pkt 3 , klikając w otrzymanej wiadomości e-mail przycisk anuluj subskrypcję
 7. Umieszczając komentarze w serwisie GG blog, Użytkownicy wyrażają zgodę na publikowanie ich, a także akceptują warunki niniejszego Regulaminu .
 8. Niedopuszczalne jest umieszczanie komentarzy na łamach serwisu GG Blog sprzecznych z obowiązującym prawem, a także:
 • związanych z pornografią,
 • wzywających do wszelkiego rodzaju nienawiści i przemocy
 • zawierających treści faszystowskie,
 • wulgarne, nieprzyzwoite i obraźliwe,
 • obrażające uczucia religijne,
 • naruszające prawa autorskie lub prawa innych osób.
 1. Należy unikać pisania całego tekstu dużymi literami – dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu lub krzyku.
 2. W serwisie obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów.
 3. Nie akceptujemy wyśmiewania i obrażania innych Użytkowników. Nie wolno prowokować nikogo swoimi wypowiedziami. Innych uczestników należy traktować w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być potraktowani.
 4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez uczestników na łamach Bloga treści reklamowych (zawierających linki do innych stron, nazwy stron/portali, czasopism, firm, organizacji).
 5. Komentarze mogą pojawiać się z małym opóźnieniem, po zatwierdzeniu przez moderatora.
 6. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia możliwości komentowania na stronach prowadzonego przez siebie serwisu bez podawania przyczyn.
 7. Administratorzy serwisu GG blog mają prawo do nie opublikowania wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w niniejszym Regulaminie, a także do blokowania uczestnictwa osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia niniejszego
 8. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do modyfikowania niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!