GG Blog
GG news

Sami muru głową nie przebijemy, ale wszyscy razem…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

To dla nas symboliczny czas. Właśnie mija cztery lata jak zakupiliśmy Komunikator GG. Chcemy abyście po przeczytaniu tekstu zrozumieli, w jakim obecnie punkcie jesteśmy i jaką zmianę zdecydowaliśmy się wprowadzić.

Podsumowanie czterech lat

W trakcie tych kilku lat dokonaliśmy wielu zmian w komunikatorze. Zmian pracochłonnych i może często niewidocznych dla Was, gdyż część z nich dotyczyła tylko części serwerowej.
Najważniejsze, że udało nam się dalej utrzymać Gadu-Gadu. Nie wszystkim serwisom udało się przetrwać. Dziś już z łezką w oku, wspominamy chociażby Naszą Klasę.
Posiadamy tak duży sentyment i serce do GG, że pragniemy zrobić wszystko abyśmy nie musieli podzielić losu NK.

Podsumowując tylko najważniejsze co udało nam się w tym czasie zrobić, poza samym utrzymaniem Komunikatora, to przede wszystkim zahamowanie odpływu Użytkowników. Oprócz tego, poniżej wymieniamy część prac, jakie wykonaliśmy:

 • Wydaliśmy angielskojęzyczną wersję komunikatora dla GG na desktopie, webie oraz mobilnym GG
 • Stworzyliśmy angielskojęzyczną stronę ggapp.com
 • Wydaliśmy GG dla najnowszych wersji telefonów Huawei i umieściliśmy aplikację w AppGallery
 • Otworzyliśmy Centrum Powiadomień do którego będziemy dodawali kolejne podmioty, oferując Wam możliwość indywidualnego wybrania interesujących Was wygodnych powiadomień
 • Dodaliśmy możliwość zweryfikowania własnego konta GG  (zielonym znaczkiem weryfikacji)
 • Dodaliśmy możliwość wzbogacenia własnego profilu o zdjęcia
 • Dodaliśmy rejestrację dedykowanego konta dla firm w GG, pełniące równocześnie rolę wizytówki firmy
 • Umożliwiliśmy  szybki kontakt (bez logowania) z firmami, które mają konto firmowe na GG dzięki preinstalowanemu okienku czata GG (alternatywne rozwiązanie dla konta firmowego na FB i messengera)
 • Zaimplementowaliśmy Wyszukiwarkę profili na stronie gg.pl oraz ggapp.com bez konieczności logowania do GG
 • Otworzyliśmy Sklep z gadżetami i usługami dla fanów i Użytkowników GG
 • Wdrożyliśmy Rozmowy audio/video w przeglądarkowej wersji GG
 • Umożliwiliśmy wyłączenie reklam w GG
 • Usunęliśmy sporo błędów w aplikacji
 • Poprawiliśmy bezpieczeństwo
 • Zmodernizowaliśmy wewnętrzne systemy do zgłoszeń i moderacji

Nieustannie pracujemy nad kolejnymi poprawkami i funkcjonalnościami. W najbliższych miesiącach wdrożymy rozmowy audio/wideo na urządzeniach mobilnych oraz elektroniczny portfel (eWallet) dla zweryfikowanych Użytkowników GG, funkcjonujący jako „Skarbonka GG”.

<ściana> Rozczarowanie i trudności

Kiedy w lutym 2018 roku kupiliśmy Gadu-Gadu i z nieukrywaną dumą i radością sprowadzaliśmy komunikator z powrotem do Polski, nie przypuszczaliśmy jak trudny to będzie temat. Od 2018 roku do dziś rozwiązywaliśmy wiele problemów, wdrażaliśmy nowe funkcjonalności i usprawnienia. Aby to było możliwe musieliśmy zainwestować w utrzymanie Komunikatora kilka milionów złotych.

Podstawową trudnością w rozwoju Komunikatora jest fakt, że technologia, w jakiej komunikator Gadu-Gadu został przed laty napisany, niestety nie jest najnowocześniejsza.
W pracach, jakie dla Was wykonujemy to dla nas największa przeszkoda.

I tak, nowości które wprowadzamy, lub chcielibyśmy bardzo wprowadzić, wymagają autonomicznego podejścia do każdej z wersji komunikatora. Ma to ogromny wpływ na ilość pracy, a więc i na czas, jaki musimy poświęcić aby każda z funkcjonalności pojawiła się na wszystkich końcówkach. Ponadto, nie wszystko udaje się nam szybko zaimplementować.

Pomimo, że pewnych elementów nie udaje nam się w tych technologiach wdrożyć, mamy motywację i działamy dalej. Chcemy abyście jednak wiedzieli, że są to rzeczy, które powodują nasze największe zmartwienie, a niekiedy Wasze zniecierpliwienie i frustrację.

Drodzy Użytkownicy… piszemy dziś Wam o tym między innymi dlatego, że wiemy jak wielu z Was czeka na kolejne modernizacje komunikatora, jak wielu z Was podsyła nam nowe pomysły na rozwój GG, ale i zgłasza potrzebę wdrożenia pewnych, czasami wydawać by się mogło prostych funkcji, a my pomimo najszczerszej chęci napotykamy na mur, który uniemożliwia nam szybkie sprostanie Waszym potrzebom.

Przyszłość GG

Mimo poniesienia wysokich nakładów i świadomości, że jeszcze długa droga przed nami, to nadal mocno wierzymy w GG. Uważamy, że nasz polski Komunikator, ma jeszcze przed sobą wspaniałą przyszłość. Aby jednak była możliwość realizacji założonych planów i dalsze rozwijanie dla Was Komunikatora, konieczne są nowe środki na jego rozwój.

W tym celu musieliśmy podjąć decyzję o zmianie modelu biznesowego ze wszystkiego za free, na model freemium. Konto GG, bez różnicy prywatne czy firmowe oraz podstawowe funkcjonalności komunikatora nadal pozostają darmowe, jednak obok bezpłatnego GG oferujemy możliwość zakupu konta z dodatkowymi korzyściami tj. konta GG Premium.

Dodatkowo, w celu zapewnienia większych środków na rozwój Komunikatora wiedzcie, że planujemy w najbliższym czasie zebrać kapitał w formie Crowdfundingu udziałowego, w zamian za 10% udziałów w Spółce Fintecom (właściciela Komunikatora GG).
Za zebrane środki zamierzamy przepisać cały Komunikator w najnowszych technologiach i każdej wersji GG (na desktop, mobilnych oraz przeglądarkowej) nadać nowoczesny wygląd i nowe funkcjonalności, kładąc przy tym szczególny nacisk na bezpieczeństwo, w tym szyfrowanie end-to-end.

GG Premium

Dotychczasowe przychody z GG, po uwzględnieniu (rosnących) kosztów utrzymania serwisu, są niestety obecnie niewystarczające. To oznacza, że przyszłość komunikatora jest zagrożona.

Jak wiele innych firm, my także musimy zmagać się z  inflacją i rosnącymi kosztami. Nie chcemy redukować kosztów utrzymania, obniżając jednocześnie niezawodność działania komunikatora, stąd konieczność zmiany modelu biznesowego na model freemium. Mamy nadzieję, że rozumiecie, dlaczego wolimy dodać obok darmowej wersji, wersję Premium, niż narazić stabilne działanie GG obniżając jakość prac niezbędnych do jego utrzymania, i mamy nadzieję że ostatecznie podzielicie nasz wybór.

W nowym modelu wszystkie dotychczasowe funkcjonalności Komunikatora będą nadal bezpłatne dla wszystkich Użytkowników. GG Premium zawiera natomiast pakiet korzyści, które mogą zostać włączone za niewielką opłatą. Każdy z Was, kto wykupi GG Premium, przyczyni się razem z nami do utrzymania i rozwoju GG, gdyż wszystkie przychody z abonamentu będą w całości przeznaczone na ten właśnie cel.

Zaoferujemy dwa rodzaje kont GG:

Konto GG Standard, ze wszystkimi dotychczasowymi funkcjami za darmo. To podstawowe konto zapewne zadowoli ponad 90% Użytkowników.
Konto GG Premium dla osób bardziej wymagających, oferujące kilka dodatkowych korzyści.
Opłata za GG Premium będzie wynosiła jedynie 4.90 zł (z VAT) za 1 miesiąc użytkowania, a przy zakupie abonamentu na 6 lub 12 miesięcy, zyskuje się odpowiednio 1 lub 3 miesiące gratis.
Abonament nie będzie odnawiany automatycznie, ale przypomnimy odpowiednio wcześniej o zbliżającym się upływie jego użytkowania i możliwości przedłużenia. Po wygaśnięciu abonamentu nastąpi automatyczny powrót do darmowej wersji Standard.

Jakie korzyści zyskasz z kontem GG Premium?

Poniżej przedstawiamy Pakiet korzyści:

 • GG bez reklam na każdym urządzeniu, na jakim się zalogujesz do GG
 • Zwiększenie miejsca na zdjęcia w Galerii: z 4 do 100 zdjęć
 • Wydłużony okres dostępności Twoich plików z 90 do 365 dni
 • Nielimitowane wiadomości i zaproszenia wysłane do nieznajomych z Ruletki
 • Nielimitowane wiadomości i zaproszenia wysłane do osób z Katalogu Publicznego
 • Twój profil będzie w czołówce wyników wyszukiwania w Katalogu Publicznym

Każda osoba czy firma, która zdecyduje się na wykupienie „GG Premium”, okaże w ten sposób również swoją szczególną troskę w rozwój kultowego polskiego komunikatora. Jesteśmy pełni nadziei, że razem uda nam się przywrócić Gadu-Gadu jego dawną popularność.

Co jeśli masz aktywny dotychczasowy abonament na brak reklam?

Informujemy, że jeśli ktoś z Was w dniu wdrożenia GG Premium będzie miał aktywny Abonament na brak reklam w GG, to automatycznie zamienimy go Wam na
GG Premium wraz ze wszystkimi korzyściami, na cały pozostały okres obowiązywania tego abonamentu.

Wstępnie “GG Premium” planujemy wdrożyć 14 marca br.

GG Standard i GG Premium

Aktualizacja
GG Premium możecie już zakupić z poziomu aplikacji webowej oraz desktopowej GG (Menu>>Ustawienia>> GG Premium). Dostępne metody płatności: PayU (w tym m.in. BLIK) oraz SMS-em.
Zakupu usługi można również dokonać w naszym Oficjalnym Sklepie GG

 

GG

Pozytywne myśli wywołują pozytywne zdarzenia

448
Dodaj komentarz

avatar
176 Comment threads
272 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
331 Comment authors
Vesttr1yrphmgdpgulaszriylqiipemefmacafkxycjaxjs.jpgGGKonto usunięte.Adam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
1yrphmgdpgulaszriylqiipemefmacafkxycjaxjs.jpg
1yrphmgdpgulaszriylqiipemefmacafkxycjaxjs.jpg

1

Konto usunięte.
Konto usunięte.

To dlatego usuwacie konta? Powodzenia nie życzę.

Adam
Adam

To w sumie nie kosztuje dużo, nawet to był by dobry pomysł ale gdyby dodawało dodatkowe fajne opcje a nie odblokowywało takie które powinny być darmowe, dobrym rozwiązaniem jest dodanie do tego premium albo i nawet do podstawowej wersji, szyfrowanego czatu jak np. w telegramie, rozumiem że gg chce być „czyste” ale powinna też być prywatność.

Tomasz
Tomasz

Komunikator z limitem na komunikację
Przyjdę tu za 5 lat

Mwm
Mwm

Zarzneliscie tą aplikację.
Jej największą zaletą była anonimowość i możliwość łapania równie anonimowych kontaktów.
Druga zaletą był maksymalnie uproszczony proces rejestracji.

Teraz tak. Poznawanie nieznajomych odpada bo limit wiadomości. Można kupić premium ale tylko via płatności google a to oznacza koniec jakiejkolwiek anonimowości.

Do rejestracji tak czy owak jest potrzebny telefon, który zgodnie z prawem musi być zarejestrowany na osobę.
Aha, numery telefonów przechowuje cię nawet po usunięciu konta.

wieloletni użytkownik:)
wieloletni użytkownik:)

według mnie powinniście wprowadzić opcję wykupu numeru – mój numer mam od lat(bodajże od 2002 roku) .. tak jak moi znajomi…
wyłączoną popularną społeczność – zostaniecie „WY” jeśli miałbym swój numer na własność[np. opłata abonamentowa na dany numer] – mam zawsze z nimi kontakt.. a nie to że numer mi bez logowania zginie … zastanówcie się nad tym 😉

dusigrosz
dusigrosz

jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co…ode mnie złamanego gronia przenigdy nie dostaniecie, ,szkoda szczepić ryja…:] skarbonka? limity wiadomosci? pomysł rodem ze straży miejskiej.

Ciks
Ciks

A wyszukiwarka jak nie działała tak nie działa…
No brawo

Mark
Mark

Od czasu wprowadzenia konieczności podania nr telefonu przy rejestracji, wiele ludzi nie chce zakładać sobie kont.
Dla mnie to zrozumiałe, że nadeszły czasy anonimowości, a jeżeli trzeba kogoś namierzyć, bo zachowuje się nie tak, to służby na pewno sobie poradzą. NIe wiem po co ta kolejna baza danych. Każdy oczywiście twierdzi, że ma super zabezpieczone serwery, jasne.. ciekawe tylko skąd wtedy te regularne co jakiś czas wycieki naszych danych..

Jarek
Jarek

Nawet jeśli chce wykupić opcję płatną, to muszę podać imię, nazwisko, telefon, pełny adres…. Brakuje jeszcze skanu PIT-a za ubiegły rok. Chcecie kasy, to zróbcie jak najbardziej prostą i anonimową formę zapłaty, a wielu do tego się przekona.

Arkadio miły
Arkadio miły

Kochane GG zawsze miło było poznawać ludzi pogawędzić ale ten limit to lipa i aby pisać z wieloma łudzi to premium to jusz szantaż i chce aby GG powrócił jak 20 lat temu więcej ludzi było teraz jest coraz mniej a z limitem coraz mniej proszę zróbcie jak było dawniej okażcie serce i przepraszam za błędy tak już mam pozdrawiam

Zły użytkownik
Zły użytkownik

Co za Janusz biznesu wymyślił nową politykę GG? Przecie potraficie użytkowników. Nawet wydał bym te zasrane 4,50 na premium ale nie mam zamiaru podawać wam moich danych adresowych. Brak szacunku do samych siebie i do nas, użytkowników. Obstawiam ze w ciągu roku serwis padnie. A szkoda ;(

Ktośtam
Ktośtam

No i stało się. Rozumiem co było Waszym celem i rozumiem skąd takie kroki. Jestem tylko trochę zdziwiona, bo sądziłam, że troszkę inaczej zostanie to rozegrane. Widziałam Wasz komentarz, że nie chcieliście nas zasypać reklamami. Okej, ale teraz reklamy całkowicie znikły. Przynajmniej u mnie, jedyna jaka się pojawia to nachalne nakłanianie do wykupienia Premium. Dlaczego nie dało się tego rozwiązać w taki sposób, że te wszystkie dodatkowe bonusy jak większa ilość zdjęć i całkowity brak limitów, reklam itd dla ludzi którzy kupią premium, a dla reszty limit, ale jak obejrzysz parę reklam to możesz korzystać dalej? Wtedy zapewne gg zyskiwałoby… Czytaj więcej »

WaniaJednaFlaszkaZaDuzo
WaniaJednaFlaszkaZaDuzo

To co obecnie sie dzieje w komentarzach to mala probka w porównaniu do tego, co widac w opisach ludzi- z dnia na dzien przybywa na liscie kontaktow i w ruletce skarżących sie, zeby dodawac i zapraszac bo sami nie mogą pisac przez limit. Jedna mała zmiana ktora obawiam sie zabije ten projekt. Albo wejdzie w gleboka nisze gdzie bedzie sobie dogorywac jak sympatia. Tylko sympatia przynajmniej miala cel w poznawaniu- szukanie milosci, dlatego jakos sie jeszcze sprzedawala Juz chyba wolalbym aby oficjalnie ten komunikator stal sie platny, a nie w wersji freemium- bo nawet jak zaplace za premium, to jak… Czytaj więcej »

patefoniQ
patefoniQ

Pisałem już o tym. 1/ Skupcie się porządnie na jednej grupie userów – najlepiej speców IT. To będzie rewolucja i krok w dobrą stronę. Gwarantuję sukces, serio. Nie próbujcie konkurować z FB, Discordem, WhatsApp, Viber, Telgram, czy nawet iCQ, bo nie macie tu najmniejszych szans. Nawet stare i umierające ICQ ruszyło teraz z buta i aktualizacje ma po kilka razy w m-cu i nie posiada reklam – zero. Nie wiem, czy wiecie, ale ICQ było wzorem, na bazie, czego powstało GG: pomysł numerów, jako ID i rozmów, ba(!), nawet pierwszy klient GG był niemalże kopią pierwszego klienta ICQ (używałem obu… Czytaj więcej »

Detres Munchen
Detres Munchen

Jednym słowem dojechaliście ledwo dyszącą świnkę całkowicie. Chwała wam za to że daliście jeszcze nieograniczone wiadomości do znajomych. W ten sposób mogliśmy wybrać inny komunikator i przenosimy się tam cała paczka Oj wielka jest 🤩
Dziękuje całej społeczności za wiele wspólnych lat…. Niestety sentyment też kiedyś się kończy.

Powodzenia

MARO
MARO

Zrobiliście Pogrzeb GG przez wprowadzenie limitu do nieznajomych. 22 marca a z moich znajomych na gg większość zaczyna szukać nowego komunikatora. Ci co uciekną już nie wrócą. Dlatego to chyba oficjalny początek końca gg zostało pogrzebane przez l limit

R. I. P. GG 😔

5736758578
5736758578

Pytanie czy zrobi, telegram oferuje wyświetlanie osób z otoczenia, ale ruletki nie ma.

zirytowany
zirytowany

ludziom tylko i wyłącznie chodzi o te zasrane limity wiadomości i zaproszeń, nie o całość gg premium. Wyłączcie je. Jak coś nowego szałowego zrobicie to niech właśnie będzie to w gg premium a nie w standardzie

papaGG
papaGG

dzisiaj przez uciążliwość takowego premium zadecydowałam o usunięciu konta gg i szczerze nie zdziwię się jeśli zrobi to masa innych użytkowników. GG było dla mnie jedynym miejscem gdzie mogłam poznac znajomych i dosłownie zabiliście to miejsce będąc zaślepieni kasą, totalnie przykro się na to patrzy i jeszcze z pewna powaga mówicie, że przecież można pisać z ludzmi w darmowej wersji, daliście jakiś ochłap w postaci 10 wiadomości NA MIESIĄC i radźcie sobie, co z tego, że przy takiej ilosci nie da się jakiejkolwiek rozmowy rozwinąć chyba że ludzie mieliby do siebie pisać jak w listach. Zasłaniacie się konkurencja że o… Czytaj więcej »

Była użytkowniczka
Była użytkowniczka

Uważam że wprowadzenie limitów na wiadomości do nieznajomych jest błędem. Dawno temu GG służyło jako komunikator ze znajomymi. Ja swoje stare konto straciłam, ponieważ przegapiłam termin na wyrażenie odpowiednich zgód. Od jakiegoś czasu mam nowe konto i widzę, że gadu bardzo się zmieniło. Nielimitowane losowanie nieznajomych osób i pisanie z nimi było czymś co wyróżniało ten komunikator na tle innych. Do rozmów ze znajomymi służą te bardziej popularne. Natomiast argumentowanie, że na innych portalach poznawanie nowych ludzi jest więcej płatne mnie nie przekonuje. Nie korzystałam z innych, więc nie wiem. A z GG korzystałam tylko żeby czasem niezobowiązująco popisać z… Czytaj więcej »

Jan Piotr
Jan Piotr

Swego czasu GG było darmowym komunikatorem zsynchronizowanym z Tlenem, posiadającym bramkę SMS z limitem wysyłanych smsów do sieci komórkowej bezpłatnie i to przyciągnęło użytkowników zwiększając jego popularność.
To co robicie to pogrzeb GG, LIMIT w wersji STANDARD wiadomości do nieznajomych 10, wysłane zaproszenia do nieznajomych 10, liczone łącznie czy oddzielnie? zaproszenie to tez wiadomość.
Czy możecie podać w którym z komunikatorów są takie zasady jakie wprowadziliście?
Z jakim wyprzedzeniem podaliście wprowadzane zmiany?
To co zrobiliście to TOTALNE LEKCEWAŻENIE UŻYTKOWNIKÓW GG.
WPROWADŹCIE JESZCZE LIMIT WIADOMOSCI WYSYŁANYCH DO ZNAJOMYCH I BEDZIECIE MOGLI WSADZIC SOBIE GG W …..

98707607
98707607

Chcecie kasy za możliwość pisania, to dodajcie PaySafeCard, jak normalni ludzie, proste.

8675758
8675758

Stwórzcie stronę do dofinansowania jak kasy nie macie, ale nie róbcie czegoś takiego, że limit rozmów, bez jaj.

7484847968967967
7484847968967967

Ale daliście dupy z tym limitem rozmów. Niech Was kule biją, GG zabita prawdopodobnie.

Co sie dzieje z GG
Co sie dzieje z GG

To jest tak, jakbyście kupili samochód, w którym od zawsze możecie słuchać radia kiedy chcecie i ile chcecie i jesteście przekonani, że zawsze tak będzie. I nagle dostajecie wiadomość od producenta, że od teraz możecie słuchać radia 10 razy w miesiącu, a jeżeli więcej to trzeba zapłacić 🙂 Następuje oburzenie ludzi, a producent się dziwi, bo przecież wg niego 10 razy też jest spoko 🙂 I nie kuma tego, że z tych 10 razy, 8 razy jak uruchomisz radio to akurat trafisz na reklamy 🙂 A wcześniej było bez limitu! Nie możecie tak robić… Nawet nie wiem czy to jest… Czytaj więcej »

Ina
Ina

dzieki, mysle ze ulatwicie decyzje wielu osobom.
mam GG od ponad 20 lat. To, za co dzis chcecie pieniedzy, od kilku lat jest w darmowym standardzie u Waszej konkurencji.
Nachalne, jrytujace feklamy, do tego zmiany, ktore kosmicznie utrudnia korzystanie z komunikatora spowoduja, ze jedyne co osiagniecie to masowym. odplyw ludzi na Slacka, Discorda, Messengera, Signala czy Whatsuppa, czy jeszcze tam inne, mniej irytujace alternatywy.
ilosc reklam, spamu, toporna grafika (najmniejszy problem) powoduje, ze ci, ktorzy jeszcze uzywaja gg, robia to chyha z sentymentu… Ale nawet sentyment sie kiedys konczy…

Jak was nie stać, to nie utrzymujcie
Jak was nie stać, to nie utrzymujcie

Ten komunikator służył do poznawania nowych ludzi, a teraz co? Zabieracie 95% możliwości. Zawsze korzystałem z GG do pisania z randomowymi ludźmi za darmo, a teraz co? Zapłać bo inaczej masz 10 losów na miesiąc? XD Trochę śmiech na sali. Wysłałem Emaila do was w tej sprawie bo mnie to zszokowało kiedy sobie losuje i nagle pisze limit wyczerpany XD. I jeszcze w mailu dostaje info że niby zostali ludzie powiadomieni? Gdzie te powiadomienie? Dla mnie przez tą zmianę GG zamienia się nie w darmowy komunikator z super opcją losowania, tylko w DUŻO słabszą wersje jakiegoś Badoo albo Tindera. Mam… Czytaj więcej »

Zmiany na gorsze
Zmiany na gorsze

Dlaczego usuwacie komentarze z krytyką? W żaden sposób nie łamały waszego regulaminu. Chyba, że chodzi o sprawianie wrażenia, że niezadowolonych osób ze zmian w aplikacji nie ma za wielu. Na szczęście opinii w sklepie Play nie możecie usuwać, tam widać skalę niezadowolenia. Zamiast usuwać komentarze, lepiej się do nich odnosić, prawda? 🙂

Co sie dzieje z GG
Co sie dzieje z GG

Używam GG od ponad 20 lat, zaczynałem jeszcze na modemie 🙂 I powiem szczerze, że pomysł zabierania ludziom tego co przez lata mieli za darmo i kazanie sobie teraz za to płacić, to… nawet tego nie nazwę bo musiałoby to być bardzo brzydkie słowo 🙂 W podobny sposób upadło przefantastyczne AQQ. Starsi stażem użytkownicy, którzy przez kilkanaście lat oglądali wkurzające reklamy i dzięki temu dostarczyli komunikatorowi mnóstwo hajsu – teraz macie ich gdzieś, zabieracie im jedną z podstawowych funkcjonalności (losowanie, możliwość poznawania ludzi w NIELIMITOWANY sposób) i każecie sobie płacić za to co wcześniej było za darmo. O nowościach informujecie… Czytaj więcej »

OldGadu-GaduWasBetter
OldGadu-GaduWasBetter

Wiadomości ograniczone, ruletka ograniczona, serio? Ograniczenia, ograniczenia i ograniczenia mimo że niby miało zostać jak było a było bez ograniczeń. Załamka, zabijecie GG.

Radi
Radi

zróbcie coś wkońcu też z tymi emotkami, w GG są najbrzydsze i najmniej pożyteczne, zobaczcie np jakie mordki ma discord (tak choćby same mordki) – mniej ale na więcej okazji, bardziej ogólne

Kubosz
Kubosz

Dlaczego trzeba obowiązkowo podawać miejscowość przy rejestracji? I tutaj proponuję żeby wprowadzić obowiązkowo województwo, zaś miejscowość opcjonalnie. Nie każdy podaje swoją prawdziwą miejscowość zamieszkania tylko ustawia, np. zagraniczne nazwy miejscowości.

Zwracam uwagę że nie każdy podaje swój prawdziwy wiek, zdarza się że osoby podają, np. na profilu że mają 16 lat i więcej a w rzeczywistości nie ukończyły 16 roku życia, jak to jest w regulaminie, przy rejestracji podają fałszywą datę urodzenia, czyli kolejna rzecz którą można obejść.

Jeremiah
Jeremiah

Niestety, ale moim zdaniem to największe problemy od których większośc użytkowników którzy budują dobra bazę komunikatora , a się obecnie od niego odbijają, to boty, konta duchy do promowania profili na innych social mediach, i sprzedawcy amatorskiej erotyki traktujący ten portal jak alternatywę dla serwisów typu su, of itp. I nowy regulamin czy wersje komunikatora nie widzę by adresowały stricte te problemy w jakiś skupiony sposób, np choćby przez rozwiązania typu shadowban. Do tego nie jest potrzebny nowy regulamin czy model biznesowy- tylko skutecznie wyegzekwowanie istniejących zasad Za to już od dłuższego czasu widzę, ku mojemu zasmuceniu, co się robi… Czytaj więcej »

Jurek
Jurek

Niby gadu będzie darmowe, ale oznaczać to będzie samo zalogowanie i niedużo więcej. Na samym początku komunikator służył, to kontaktu z bliskimi, gdy nie było telefonów komórkowych i korzystano na pc. Z czasem ta formuła wyczerpała się i służy raczej do anonimowego poznania nowych osób. A co wy proponujecie w darmowej anonimowej wersji – kilka prób nawiązania konkordatów na miesiąc? W ten sposób zdusicie podstawową zaletę komunikatora. Alternatywnie trzeba się w pełni przedstawić i to danymi z przelewu bankowego, aby uiścić opłatę. Po co komu taki komunikator, gdzie użytkownik anonimowy będzie jak na ePUAP… Ktoś nie bardzo to przemyślał. Sami… Czytaj więcej »

Anka
Anka

Wszystko gratis u międzynarodowych konkurentów… Chyba samo chcecie zbudować mur, w który potem chcecie bić głową…. Sam sentyment do nazwy nie wystarczy. Kiedyś to był przyjemny lekki komunikator, a teraz chcecie zrobić kombajn. Jak to kiedyś mówiono w reklamie, „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego..”

JanuszZPolski
JanuszZPolski

20 lat temu GG było na Topie … 10 lat jeszcze ok … ze 170 kontaktów na gg zostało 5 z moich znajomych . INNE media zdeptały GG .

kravietz81
kravietz81

Witam. Zapłacę za polski komunikator z szyfrowaniem end-to-end typu Signal z opcją abonamentu, płatności cyklicznej. Działajcie.

Jeśli dodatkowo uda wam się zintegrować komunikator np. z Facebook’iem na zasadzie zassania/synchronizacji kontaktów to szybko wam się lista abonentów rozmnoży.

Trzymam kciuki.

Spider
Spider

Siemka 😉 Jakie znacie inne DARMOWE komunikatory w których można losować rozmówców? 👍

Miglanc
Miglanc

Prawdę powiedziawszy większość znajomych to korzysta z messengera,fejsa,którego mają za darmo więc ciężko będzie, dodatkowo jest jeszcze sporo innych darmowych komunikatorów, a ludzie jak mają wybrać pomiędzy płatnym a darmowym to wiadomo że wybiorą darmowe.

Anula
Anula

Czytając nowy regulamin mam szczera nadzieje, ze rozwiąże problem masowych wiadomości o charakterze erotycznym, fetyszystycznym i wysyłania zdjęć bez uprzedzenia. Oby ci ludzie dostali w końcu Perm bany bo fajni użytkownicy przez to od Was odchodzą.

Jacek
Jacek

Kiepsko, ze tylko PayU lub przelew bankowy – chcecie sie otworzyc, to otworzcie na inne formy platnosci

Gatto Nero
Gatto Nero

Nie zaglądam często na gadulca. Stały numer mam od prawie dwudziestu lat. To przez gg poznałem Gwiazdeczkę – w opisie „mam ochotę na kino” – no i tak się zaczęło. Teraz mamy dwie dorastające córki.

n1ck
n1ck

wasza misja jest dla mnie zagadkowa, bo: – chcecie przepisać na nowo dobrą aplikację. po co? – zamierzacie uświetnić dobrą aplikację. jak? gg jest dobre takie jak jest i oprócz paru szczegółów technicznych właściwie nie ma co do niego dorzucać i co w nim zmieniać. jedyne co może wam przeszkadzać to sposób przesyłania/przechowywania plików, a użytkownikom brak aktywnej funkcji video. odnoszę wrażenie, że na smartfonach przydałaby się też nowa szata graficzna, która chyba i tak jest osobna, ale przyciski są trochę za małe. poza tym jest raczej okej i kombinowanie przy czymś sprawdzonym od lat sprawia ogromne ryzyko, że użytkownicy… Czytaj więcej »

Jarek
Jarek

Tak, niestety era siedzenia przed komputerem na gg jak wiadomo już minęła… Więc moja sugestia jest taka żebyście poszli w rozwój gg na smartfonach…. fajnie jakby było słoneczko jak dymek z messengera a nie otwierać całej aplikacji. Dlaczego nie reklamujecie się na facebooki? Instagramie lub innych portalach społecznościowych?

CixoUwU
CixoUwU

Pls, wiem że piszecie o zmianach na back-endzie ale kurcze jak CSS strony nie jest responsywny nawet w minimalnym stopniu, a w dodatku brzydki i nie użyteczny to o czym my mówimy. Najpierw poprawcie CSS i front-end żeby nie kuł w oczy, i nie musicie koniecznie żebrać bo to trochę meh, lepszym moim zdaniem pomysłem jest zebranie grupy ludzi którzy wam to pomogą postawić na nogi, sam z przyjemnością pomogę i jestem pewien że nie jedyny!

Michał
Michał

Trzymam mocno kciuki za rozwój komunikatora GG i co najważniejsze by przetrwał oraz nie doczekał chwili jak Nasza-Klasa. Bo GG to jedyny komunikator z którego korzystam i najbardziej sobie cenię, tym bardziej że jest bezpieczny. A dodam że nigdy nie korzystałem i nie będę korzystał z takich niebezpiecznych portali i komunikatorów jak Facebook, Twitter, Instagram, Skype, Messenger, WhatsApp itp, bo są niebezpieczne i wykradają dane użytkowników.
GG jestem z wami i macie poparcie z mojej strony! 🙂

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!