Biznes GG news Technologie

Rozpoczynamy testy GGapp dla firm i zespołów!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Prowadzicie firmę, zarządzacie zespołem, a może wspólnie ze znajomymi pracujecie nad projektem? Potrzebujecie skutecznej i szybkiej komunikacji. Dla Was rozpoczynamy wkrótce testy nowej, specjalnej wersji komunikatora GGapp – aplikacji dla firm i zespołów. Zapisz się na testy już dzisiaj!

Obecnie z komunikatora GG (d. Gadu-Gadu) korzysta w Polsce kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie. Część z Was używa GG na co dzień w pracy – do kontaktów z pracownikami, pomiędzy oddziałami firmy, ale również ze swoimi klientami. Doceniacie szybkość i skuteczność komunikacji, prosty interfejs, znajomą markę, kultowe dźwięki i statusy. Szykujemy dla Was coś specjalnego – GGapp!

GG na co dzień w biznesie

Z GG korzystają m.in. właściciele i pracownicy firm logistycznych, czy z branży e-commerce. Dziękujemy! Zgłaszaliście nam wielokrotnie, że brakuje Wam: możliwości zarządzania numerami GG, odseparowania komunikacji od sieci GG, narzędzia skrojonego pod komunikację wewnętrzną. I oto już wkrótce rozpali się dla Was komunikator dopasowany do wymagań służbowych:

GGapp – czym będzie?

Lista kontaktów oparta na schemacie organizacyjnym firmy, możliwość zarządzania numerami nowych i odchodzących pracowników, pula numerów w ramach organizacji, rozmowy audio-wideo – to tylko niektóre zalety GGapp.

Nowy komunikator oparty będzie na puli numerów GG przydzielanej dla danej firmy/zespołu. W każdej chwili będziecie mogli dodać do listy kontaktów również numery GG spoza sieci firmowej i rozmawiać z użytkownikiem spoza firmy np. z kontrahentem. Komunikator sprawdzi się zatem doskonale zarówno w biznesie, jak i w prywatnym zastosowaniu.

Lista kontaktów w nowej aplikacji GGapp opierać się będzie na strukturze zespołu. Sami dopasujecie schemat odpowiedni dla swojej organizacji – małej lub dużej. Dzięki temu przejrzyście i szybko możecie wybrać osobę do rozmowy. Właściciel firmy lub dział HR będzie mógł ustawić pracownikowi zakres dostępów do wybranych działów w firmie, organizować komunikację wewnętrzną zgodnie z podziałem obowiązującym w firmie, a dzięki statusom dostępności widzieć w czasie rzeczywistym, kto jest aktualnie w pracy, na zmianie. 

Komunikator GGapp pozwoli także na przeprowadzanie ankiet wśród załogi. Dodatkowo – to duża zmiana! – teraz admin (np. dział HR, szef projektu) będzie mógł przyznawać współpracownikom służbowe numery GG i nimi zarządzać. Prosiliście o to wielokrotnie. To może być szczególnie przydatne z praktycznego punktu widzenia: w sytuacji, gdy pracownik odchodzi, wówczas jego służbowy nr GG pozostaje w puli numerów firmy, ponieważ nie jest prywatnym numerem pracownika. Co ważne, firmy i zespoły obecnie korzystające z GG będą mogły przenieść dotychczasowe numery do GGapp.

Jesteś nowy w zespole? Nie problem!

Przychodzisz do nowej pracy/dołączasz do zespołu i próbujesz się odnaleźć? Z GGapp to będzie łatwiejsze, również podczas pracy zdalnej. Jako pracownik/członek zespołu masz przejrzysty widok schematu Twojej organizacji, widzisz, w jakim dziale i z kim pracujesz, jak zmienia się jego skład, kto jest dzisiaj w pracy a po opisie na jego numerze GG, wiesz czy warto zaGGadać 😉 

Aplikacja GGapp została przygotowana od podstaw, na bazie znanego komunikatora GG i będzie dostępna równolegle z klasycznym GG, które również planujemy napisać od nowa.

Nowy wygląd

GGapp wyróżniać się będzie od dotychczasowego GG nie tylko działaniem, ale także nowym wyglądem. Interfejs zaprojektowaliśmy zupełnie od nowa, kładąc nacisk przede wszystkim na intuicyjność i wygodę użytkowania.

Aplikację GGapp szykujemy oczywiście w wersji mobilnej, webowej i desktopowej, zarówno na systemy mobilne Android, iOS, oraz systemy operacyjne Windows i OS komputerów Apple.

Czy będzie płatna? Dla zespołów do 10 użytkowników bezpłatna, dla większych dostępne będą konkurencyjne plany w modelu SaaS. Ofertę bezpłatnych 10 kont planujemy na przykład dla małych zespołów osób, których łączy wspólne hobby, czy sieć zainteresowań.

GGapp – klasyka w nowoczesnym wydaniu

W nowej wersji komunikatora dla firm i zespołów będziecie mogli – podobnie jak w dobrze Wam znanym GG – korzystać ze schowka, ustawiać opisy, statusy dostępności oraz, co jest bardzo przydatne w pracy: przesyłać duże pliki (do 4GB), grafiki i zdjęcia bez straty ich jakości. Dzisiaj GG jest konkurencyjny w szybkiej wymianie nie tylko wiadomości, ale materiałów przydatnych na co dzień w pracy. 

Już możecie zgłaszać swoje zespoły, firmy i instytucje do testów GGapp – napiszcie do nas maila: info@ggapp.com

Projekt GGapp realizowany jest wspólnie z software housem iteo S.A. z Katowic, który przygotował wiele uznanych aplikacji, m.in. dla InPost. Projekt GGapp jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj też:  GG (Gadu-Gadu) wesprze polskie firmy darmową reklamą
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
UżytkownikFilutekNesterGG.plMrowa378 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Użytkownik
Użytkownik

Mam pytanie do administratorów GG. Czemu od wersji 4.29.3.20599 aż do najnowszej wersji nie ma słychać sygnału nadchodzących wiadomości? Pomimo że mam wszystko dobrze i prawidłowo ustawione z dźwiękiem.
Proszę o odpowiedź tutaj, nie przez maile!

Filutek
Filutek

Kiedyś kominikator GG do wersji 7.0 przy pierwszym właścicielu był najlepszym. Po tej wersji kolejne były tylko coraz gorsze. Natomiast obecni właściciele po przejęciu komunikatora GG nie potrafią go w odpowiedni sposób udoskonalać, i wszystko w żółwim tępie raczkuje. Taki chory nawyk polskich informatyków, programistów i administratorów nie nadających się do niczego. Dodatkowo żerując na środkach i kieszeni użytkowników by pozyskać środki, jak by sami nie potrafili uzyskać środków w odpowiedni sposób. Świadczy to tylko o braku wyobraźni i braku pomysłów oraz bezradności administratorów komunikatora. Jest to kompletnie i w niewyobrażalny sposób żenujące!!! Zbyt wiele i dużo zaważyło na tym… Czytaj więcej »

Nester
Nester

Najnowsza wersja komunikatora GG nie jest kompatybilna na nowych smartfonach, bo nie tylko obciąża procesor (spowalnia pracę) ale niszczy urządzenie!!! Mam zainstalowane tylko 3 aplikacje a w żadne gry nie gram. A moja zajęta pamięć to jedynie 12 GB (głównie aplikacje producenta).
Dodam że moje urządzenie posiada następujące parametry: 16 GB RAM, 1TB pamięci i procesor Snapdragon 9980. Dodatkowo u mnie wszystko jest odpowiednio i dobrze ustawione w ustawieniach.
Jak to wyjaśnicie?

Mrowa378
Mrowa378

Czy będzie taki interfejs w zwykłym GG tak jak ten firmowy?

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!