GG news Lifestyle Technologie

Jak mogę odzyskać swój nr GG?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Chciałbym wrócić do swojego GG. Pamiętam numer, ale nie pamiętam hasła, jak mogę odzyskać swój nr GG?” – pytacie nas o to często. Dziękujemy za wszystkie maile i powroty do GG. Czy da się odzyskać nr GG w takiej sytuacji? Podpowiadamy.

Gdy napisaliśmy o odzyskiwaniu numerów GG na naszych profilach społecznościowych, w komentarzach się zaGGotowało, a posty zyskały dużą popularność. Okazuje się, że wiele osób z nostalgią wraca do czasów GG, chce odzyskać i rozpalić swoje słoneczko w komunikatorze GG. Gorąco do tego zachęcamy i pomagamy, jak możemy, abyście mogli ponownie:

  • usłyszeć ten kultowy dźwięk wiadomości,
  • ustawić status na “dostępny”,
  • wrzucić cytat do swojego opisu
  • okrasić poGGadankę ze znajomymi wyjątkowymi emotkami GG.

Zacytujemy Wasze zgłoszenia i komentarze:

O kurka, ale wspomnień się budzi ze snu! – zgadzamy się!

Boziu a jak odzyskać numer jak nie pamiętam za Chiny ludowe ani numeru ani maila ?to klasyka 🙂

A czy historia też będzie po odzyskaniu numeru? 

Czy możliwe jest odzyskanie numeru GG w takiej sytuacji?

Zależy to przede wszystkim od tego, czy jesteście w stanie udowodnić, że dany numer GG należał do Was. Dlaczego to sprawdzamy za każdym razem? Aby omyłkowo nie przydzielić numeru należącego kiedyś do innej osoby. Zdarza się nierzadko, że podajecie numer z jakąś literówką, błędem w jednej cyfrze – a jak wiadomo jedna literówka w liczbie potrafi namieszać. Musimy mieć 100% pewności i Wy, że to był Wasz numer.

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie, zależy nam, aby Wam pomóc.

Uwaga – nowy formularz:

Dla przyspieszenia odzyskiwania numerów GG – a jest Was tysiące! – uruchomiliśmy specjalny formularz LINK – https://www.gg.pl/info/jak-odzyskac-stare-konto-gg/

Czytaj też:  Orgazm mózgu, czyli wszystko o ASMR

Wypełnijcie go i wyślijcie do nas. Dziękujemy. Podajcie w formularzu, o jaki nr GG chodzi, jaki mógł być podpięty pod niego adres e-mail, a może macie jakieś screeny. 

Aby rozpalić ponownie swój nr GG, możecie również pisać do nas na bok@gg.plproponujemy jednak robić to przez formularz.

Przeszukajcie swoje skrzynki odbiorcze e-mail pod kątem numeru GG, do którego chcecie odzyskać dostęp. Może w starych wiadomościach uda Wam się znaleźć informację z numerem GG od nas? Im więcej szczegółów, tym lepiej. Zależy nam, aby każdemu z Was pomóc z osobna.

Czy otrzymam stare archiwum i listę kontaktów sprzed lat?

W 2018 roku weszły przepisy RODO, dbające o prywatność Użytkowników i dane osobowe. Wówczas prosiliśmy o akceptację wymaganych przez nowe prawo regulaminów. Jeśli ktoś tego wtedy nie zrobił, usunięte zostały archiwa i listy kontaktów. Dlatego w takim przypadku konto będzie czyste. Numer jednak możemy przywrócić. Piszcie do nas na bok@gg.pl – każdy przypadek z osobna sprawdzamy. Ponieważ zgłoszeń jest sporo, przepraszamy za to, że czasami trzeba poczekać na naszą odpowiedź. Dziękujemy za cierpliwość.

P.S.

Zdarzają się i takie zgłoszenia:

Ja właśnie nie pamiętam do końca swojego numeru 🙆 coś tam mi świta, układ cyfr, ale nie do końca! No i hasła nie pamiętam – 

w tym przypadku warto przeszukać pocztę e-mail pod kątem wiadomości od nas w domenie gg.pl lub gadu-gadu.pl lub – podpowiedź! – wpiszcie w polu wyszukiwania takie frazy, jak: gadu-gadu, gadu, gadu gadu. Kiedyś maile wysyłaliśmy z innego adresu.

Może uda się znaleźć jakiś ślad po numerze GG, a jeżeli nie to w takiej sytuacji proponujemy po prostu: załóżcie nowy nr GG i rozpalcie swoją listę kontaktów!

GG pobierzecie stąd – www.gg.pl 

Do poGGadania!

Czytaj też:  Nigeryjski przekręt wciąż trzyma się mocno
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PawelGGuser again Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pawel
Pawel

Jestem znowu na GG 😀 i wysłałęm zapro do znajomych

GGuser again
GGuser again

meGGaaaa…!!!!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!