GG news

Zrób GG Koronawirus Test i wesprzyj medyków

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Uruchomiliśmy specjalnego bota z testem.  Bot GG pomaga ocenić ryzyko zakażenia się wirusem SARS-CoV-2. Test na Koronawirusa opracowano w oparciu o zalecenia WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz aktualne statystyki zachorowalności w Polsce.

Na podstawie udzielonych w teście odpowiedzi bot GG określa wstępne ryzyko zakażenia koronawirusem jako niskie, średnie lub wysokie. Bot podpowiada również, gdzie zgłosić się po pomoc oraz zachęca do wsparcia finansowego, wyspecjalizowanej zakaźnej placówki zdrowia.

Jak zrobić test i ocenić ryzyko  zakażenia Koronawirusem?

Aby rozpocząć test w komunikatorze GG należy w Katalogu publicznym odnaleźć numer 8002 i rozpocząć rozmowę z botem.

Bot GG NIE JEST przeznaczony do wiarygodnego diagnozowania, jedynie może pomóc w podjęciu dalszych indywidualnych decyzji. Gadu-Gadu włącza się do walki z Koronawirusem dlatego bot ułatwia również przekazanie darowizny pieniężnej: wystarczy zeskanować podany przez bota kod QR i użyć go w aplikacji swojego banku. Wybrana kwota w całości zostanie przelana jako darowizna od użytkownika GG na konto wybranego szpitala.

Czytaj też:  Gadu-Gadu ze studentami

#ZostańwDomu, stosuj środki ochrony osobistej i zachowuj spokój. Wspierasz w ten sposób największych bohaterów  tej epidemii – lekarzy, ratowników i personel medyczny. Jeśli masz taką możliwość, wesprzyj ich również materialnie i pieniężnie.

Aleksandra Laudańska

Tropicielka trendów, entuzjastka futurologii i innowacji technologicznych. Animatorka facebookowej społeczności „Agefree – wolni od metryki”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!