GG news

Ale numer! Tego w Gadu-Gadu nie było od 20 lat!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Liczby rządzą światem. Jedne są zupełnie zwyczajne, inne – są prawdziwym obiektem pożądania. Na przykład niski numer GG, który od teraz możesz mieć wyłącznie dla siebie. Takiej oferty Gadu-Gadu nie miało jeszcze nigdy w swojej 20-letniej historii!

Jak było dawniej?

W przeszłości numery były nadawane tylko automatycznie. Parafrazując słowa filmowego Forresta Gumpa, system GG był jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiedziałeś, jaki numer Ci się podczas rejestracji trafi.

Nie mówiąc już o tym, że numery z zakresu od 1 do 999 były niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Mogły się o nie starać wyłącznie fundacje, instytucje publiczne, media i inne tego rodzaju podmioty.

Efekt tego był taki, że najbardziej intrygujące numery trafiały na przykład na aukcje WOŚP, co pośrednio pokazywało, jak atrakcyjną zdobyczą były dla wielu użytkowników.

Taki unikatowy, krótki, łatwy do zapamiętania numer GG był przedmiotem dumy dla właściciela i czymś, czym można było się w towarzystwie pochwalić.

Tak było do tej pory.

A jak jest od teraz?

Teraz zmieni się wszystko!

Od teraz do dyspozycji internautów oddajemy aż 5 zupełnie nowych opcji. W 20-letniej historii Gadu-Gadu nie wprowadzono nigdy takiego rozwiązania. Oto numery, które od teraz możesz wybrać zupełnie samodzielnie:

1) Numer 3-cyfrowy (VIP, Lux)

Coś dla prawdziwych VIP-ów! Największe stężenie prestiżu w prestiżu. Absolutnie elitarny, dostępny nielicznym (łatwo obliczyć, jak niewiele jest kombinacji 3-cyfrowych numerów).

3-cyfrowy numer GG to detal, który swoją unikalnością wzmacnia wizerunek osoby go posiadającej. To numer, którego nie da się zapomnieć!

Kup teraz

2) Numer 4-cyfrowy (Premium, Lux)

4 cyfry to akurat tyle, ile liczy Twoja data urodzenia albo PIN do karty, którą wypłacasz pieniądze z bankomatu. Tyle cyfr zapamiętuje się łatwo i na długo. Numer GG o takiej właśnie długości pokazuje wszystkim, że należysz do bardzo wąskiego grona użytkowników premium.

Kup teraz

3) Numer 5-cyfrowy (High Five, Premium, Lux)

5 cyfr to więcej niż 4 albo 3 – ale nadal na tyle mało, żeby od razu zwrócić na siebie uwagę, pokazać swoją wyjątkowość i podkreślić swój status. To numer, którego „zwykli” użytkownicy GG będą Ci zupełnie bezinteresownie zazdrościć!

Kup teraz

4) Numer 9-cyfrowy (GG Phone)

Idealna propozycja dla tych, którzy… nie mają pamięci do numerów.

Tak, to nie pomyłka! Możesz zdecydować się na 9-cyfrowy numer GG, który będzie taki sam, jak Twój obecny numer telefonu komórkowego albo stacjonarnego. Dzięki temu nigdy nie wyleci Ci on z pamięci!

To nie wszystko. Jeśli chcesz, możesz wybrać ulubioną kombinację cyfr, która złoży się na ten 9-cyfrowy numer.

Kup teraz

5) Pakiet Firma

Ostatnia nowość to pakiety zawierające 5, 10 lub 20 kolejnych, następujących po sobie 5-cyfrowych numerów.

Taki pakiet to nie tylko prestiż. To również świetna okazja do budowania wizerunku marki, która dba o wszystko, nawet o rzeczy tak niewielkie. Jeśli wyróżniać się od konkurentów, to właśnie takimi niuansami!

Kup teraz

Co jeszcze musisz wiedzieć, zanim zamówisz numer GG?

Masz już numer GG? Chcesz kupić któryś z powyższych, ale nie bardzo uśmiecha Ci się posługiwanie się dwoma równocześnie? Chcesz używać tylko tego nowego, ale zachować wszystko, co wiąże się ze starym?

Napisz taką informację podczas składania zamówienia. Co ważne, Twoja rodzina, znajomi czy klienci – będą mogli używać starego lub nowego numeru GG w kontaktach z Tobą.

Jak kupić swój wymarzony numer GG?

To proste! Wystarczy odwiedzić stronę naszego sklepu

Pytanie na koniec: jaki jest Twój ulubiony numer i dlaczego?

Napisz o tym w komentarzu!

Maciej Wojtas

Copywriter i scenarzysta

36
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
26 Comment authors
Kasia lesnikowskaKasia lesnikowskaKasia lesnikowskaKasia lesnikowskaKasia lesnikowska Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia lesnikowska
Kasia lesnikowska

Może się zaprzyjaznimy

Prokon
Prokon

z zalogowaniem do gg web nie mam problemu, ale ze ściągnięciem aplikacji na windows desktop już jest kłopot 🙁
mojemu znajomemu się nie udało odzyskać starego gg mimo że podałem mu jego nr gadu z mojej listy znajomych. problem z mailem oczywiście. staram się wrócić do tego co było kiedyś i świetnie działało (mam dość skype!) ale to czasem bardzo trudne

Drakon
Drakon

Ja prubuje zalogować się na mój stary nr i nie mogę zapomniałem hasło, używałem to około 18 lat temu i nie pamiętam , a nie mogę odzyskać bo woła nr telefonu lub email, a nie pamiętam na jakie dane było

jstemer
jstemer

A ja mam numer 4-ro cyfrowy

Skorp
Skorp

ja mam 7 cyfrowy

Lena
Lena

Kiedyś utraciłam mój okrągły numer 6 cyfrowy, nie ma takich w sklepie. Ciekawe czy jest szansa na odzyskanie go.

Ateros
Ateros

Czy te ceny nie są trochę za wysokie ?
GG ma już lata świetności za sobą i raczej już nikt nie kupi numeru za 500zł.

Jupiter
Jupiter

Nie chce sie chwalic, ale mam 4-cyfrowy numer jeszcze jak GG to byl sms-express.

Pilkarz
Pilkarz

Czy będą dostępne jeszcze krótsze numery niż 3 cyfrowe?

Iron
Iron

Fajnie, że jest taka opcja. W sklepie jest napisane, że po zmianie numeru będzie mozna mnie wyszukać też po starym numerze GG, OK . a jeśli ktoś znajomy będzie mnie szukał w katalogu GG po nazwisku to który numer wyświetli się w podglądzie mojego profilu? Oba numery?

Kaśka
Kaśka

No proszę 🙂 Dla mnie szczęśliwe jest wszystko co zawiera cyfrę 7 🙂 Sama nie wiem dlaczego ale tak jest odkąd sięgam pamięcią.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!