GG news

Wyraź, co czujesz – aż 7 dni wyświetlania Twojego banera w GG!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

W GG Sklepie pojawiła się nowość – Baner Okolicznościowy. Premiera nowej usługi związana jest ściśle z Dniem Ojca, który obchodzimy 23 czerwca. To pierwsze święto, z okazji którego można sprawić, by przez cały tydzień grafika z wybranym przekazem wyświetlała się w GG wybranej osoby (w tym przypadku Taty). Baner widoczny będzie w oknie Listy Kontaktów i Katalogu Publicznego w wersji komunikatora GG na komputer.

Niedługo dodane zostaną kolejne okolicznościowe banery i możliwości związane z ich wyświetlaniem. Dostępne będą różne rozmiary oraz możliwość wyświetlania banera w GG na telefonach i w przeglądarkach. Już teraz można zlecić również wyświetlanie autorskiego banera –  wystarczy wybrać z listy „Własny”.  Należy opłacić zamówienie i wysłać grafikę w postaci pliku GIF, PNG, JPG lub JPEG w rozmiarze 320×100 px na adres e-mail sklep@gg.pl.

Czytaj też:  Daj się wyszukać – otaGGuj swój profil

Widok takiej spersonalizowanej wiadomości po uruchomieniu swojego GG to miła niespodzianka. Sposób na wywołanie uśmiechu i powiedzenie: „Pamiętam o Tobie!”. Oprócz składania w ten sposób życzeń sprawdzi się, gdy chcemy kogoś podnieść na duchu w trudnych chwilach, dodać mu odwagi (np. przed egzaminem), wyciągnąć rękę do przeprosin albo zapewnić o swojej miłości.

Zrób niespodziankę, zamów baner tutaj

A Wy jakie macie pomysły na użycie banera? Co chcielibyście nim przekazać i komu? 😊

Aleksandra Laudańska

Tropicielka trendów, entuzjastka futurologii i innowacji technologicznych. Animatorka facebookowej społeczności „Agefree – wolni od metryki”.

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
PatonGGbabkabrtk123Paton Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paton
Paton

Czekam na baner urodzinowy 😉

Paton
Paton

Kiedy będzie można zamowic baner na androida?

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!