GG news Ludzie

Wstań i bądź sobą! – zachęca Scooon w rytmie reggae, a GG wspiera go w tym

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Scooon, czyli Maciej Bednarek to urodzony w 1997 roku muzyk, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Aleksandra Tansmana w Łodzi. Artyście najbliższa jest muzyka z pogranicza reggae, ale otwarty jest również na inne gatunki muzyczne. Widać to po licznych kolaboracjach z artystami ze sceny rockowej, hiphopowej czy klubowej.

Swoją przygodę z konsolą i klubami Scooon rozpoczął występując jako DJ. Grając muzykę stricte klubową, jednak nie pozbawioną elementów muzyki poważnej i rozrywkowej, gościł w większości uznanych łódzkich klubów. Dziś ma na koncie kilkaset zagranych imprez.

Maciek, jako wyedukowany wszechstronnie muzyk, gra na gitarze, skrzypcach i instrumentach klawiszowych. Jednak najbardziej lubi prezentować się od strony wokalnej. Swoje utwory rejestruje samodzielnie, w przydomowym studiu. Daje mu to swobodę i stwarza możliwość odpowiedniego przekazania emocji towarzyszących mu podczas tworzenia.

Czytaj też:  Pracujemy nad GG dla biznesu

Najnowszy utwór muzyka zatytułowany „Wstań i bądź sobą” to już drugi klip, który zrealizowany został przez Scooona i jego ekipę od początku do końca samodzielnie. To utwór z przesłaniem do młodych ludzi. Scooon, sam niezależny i pielęgnujący własną indywidualność 23-latek, zachęca innych by podejmowali samodzielne działania, bez oglądania się i nadmiernego wzorowania na innych.

„Symbolika dorastającej dziewczynki widoczna w filmie, ma na celu zobrazowanie tego, że wiele osób samodzielne decyzje podejmuje wyłącznie na początkowym etapie rozwoju” – mówi Scooon, podkreślając wagę kreowania własnego stylu i posiadania własnego zdania.

Czy utwór stanie się manifestem generacji Z? Życzymy tego Scooonowi. Nas ujął wakacyjny vibe i przesłanie „Wstań i bądź sobą”, dlatego GG zostało patronem medialnym klipu. Obejrzyjcie go i dajcie znać, jak Wam się podoba. Nam kawałek wpadł w ucho. 🙂

Czytaj też:  Numer GG zamiast numeru PESEL? To wkrótce możliwe!

#WspieramyMłodychTwórców #PielęgnujemyIndywidualizm

Aleksandra Laudańska

Tropicielka trendów, entuzjastka futurologii i innowacji technologicznych. Animatorka facebookowej społeczności „Agefree – wolni od metryki”.

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
t!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topKasia lesnikowskaKasia lesnikowskaGGLEPAZJECIKAPCIE Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
t!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!top
t!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!topt!top

Ale nie wiem czy to jest nie tylko zapisało

Kasia lesnikowska
Kasia lesnikowska

Siemanko nie musisz nigdzie wyjezdzac

LEPAZJECIKAPCIE
LEPAZJECIKAPCIE

zazdro pozdro 😀

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!