GG news Technologie

Włącz w GG alert Niebezpiecznika o zagrożeniach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Podsłuchanie hasła do banku poprzez… dźwięk klawiatury, utrata pieniędzy podczas niepozornego korzystania z… parkomatu czy zawierzenie fałszywemu profilowi w sieci. Cyberzagrożenia na stałe weszły w nasze codzienne życie, czyhając na nasze dane i powodując realne, dotkliwe straty, często trudne do odrobienia. Jak się bronić?

Skuteczną bronią może być aktualizowana wiedza o alertach, czujność i ograniczone zaufanie do treści, z którymi się spotykamy. Warto być na bieżąco. Pomocne w tym mogą być alerty, które skrótowo informują nas o pojawiającym się nowym zagrożeniu, np. fałszywej stronie bankowej.

Niebezpiecznik.pl – jeden z najpopularniejszych i najstarszych serwisów popularyzujących wiedzę o zagrożeniach i oferujących szkolenia z tego zakresu w Polsce – udostępnia od dzisiaj alerty przez kultowy polski komunikator GG. Dzięki temu wiedza o cyberzagrożeniach otrzymała dodatkowy, popularny kanał komunikacji.

 

Czytaj też:  Hulaj dusza na GG?

Jak to działa?

Wystarczy w swoim GG wejść w menu, następnie otworzyć Centrum Powiadomień i zaznaczyć pozycję “Niebezpiecznik”.

Od tej chwili będziemy otrzymywać na swój nr GG natychmiast alert o cyberzagrożeniu, jeśli takie wykryją specjaliści Niebezpiecznik.pl

Zachęcamy do skorzystania z tej bezpłatnej usługi!

Pobierzcie najnowsze GG: https://www.gg.pl/

Zobacz nagrania na temat bezpieczeństwa w internecie: https://www.youtube.com/@NiebezpiecznikTV/videos

Niebezpiecznik posiada bogatą bazę webinarów z różnych tematów dotyczących cyberbezpieczeństwa. Wiele z nich możecie zobaczyć za darmo lub płacąc tyle, ile chcecie. Wszystkie tematy znajdziecie na na https://sklep.niebezpiecznik.pl 

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!