GG news Technologie

Dopasuj GG do siebie i do pory doby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zmalowaliśmy dla Was kolejne nowe wydanie komunikatora GG na Androida – zachęcamy do aktualizacji. W najnowszej wersji macie większą swobodę personalizacji kolorów aplikacji – https://www.gg.pl/

Możecie teraz niezależnie od wyboru ciemnego i jasnego motywu GG, ustawiać dodatkowo inne kolory motywu, tła i paska aplikacji.

W przeciwieństwie do dotychczasowych zdefiniowanych zestawów ustawienia skórek są rozdzielone: oddzielnie możecie ustawić sami, czy motyw ma być jasny czy ciemny, oddzielnie kolorystykę aplikacji oraz kolor górnego paska GG. Odświeżyliśmy również kolorystykę dymków rozmowy. 

Dodatkowo przy wyborze czy kolorystyka ma być ciemna czy jasna, wprowadziliśmy nową opcję dostosowywania się GG do kolorystyki systemowej Waszego smartfona. Dzięki temu GG może automatycznie zrobić się jasne w dzień i ciemne w nocy.

Uwaga: nowe funkcje w pełni działają na urządzeniach z systemem Android 12.

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej oceny aplikacji GG w Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu 

Stale pracujemy nad rozwojem komunikatora i wsłuchujemy się w Wasze uwagi i sugestie zmian. W planie mamy szereg nowych funkcji, a zarys zmian i to, co planujemy dla rozwoju GG znajdziecie na stronie pre-kampanii “Rozpalmy GG!”, której celem jest crowdfunding i sfinansowanie rozwoju komunikatora.

Dzięki tej akcji możecie zostać współwłaścicielami legendarnej marki Gadu Gadu należącej do polskiej firmy technologicznej Fintecom. Swoją deklarację możecie złożyć na tej stronie https://gg.emiteo.pl/

Zaproście znajomych do GG i razem #RozpalmyGG !

Czytaj też:  Jesteście wspaniali!

Do poGGadania!

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jarek RybusMrowa378 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mrowa378
Mrowa378

Skoda, że ten GG na Desktop ma przestarzałą technologię gdyby nie to to by można było jak najszybciej zrobić tak jak to jest np. na Ios i Android.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!