GG news Technologie

Ruszyły testy wirtualnego portfela GG dla fundacji i organizacji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wprowadzenie wirtualnego portfela – GGwallet – zapowiadaliśmy kilka tygodni temu. Trwające testy portfela (do których może dołączyć już teraz każdy zautoryzowany profil GG poprzez wersję mobilną na Android), rozszerzyliśmy o pierwsze wdrożenia w sektorze fundacji, stowarzyszeń i organizacji.

Największy niesamorządowy organ prowadzący bezpłatne przedszkola i szkoły podstawowe w Polsce, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty, dołączyła do grona testerów GGwallet. Dzięki tej współpracy mogliśmy przetestować wiele sytuacji, wspólnie poprawić błędy i sprawić, aby wirtualny portfel w GG był naturalnym, łatwym i szybkim sposobem na pozyskiwanie finansowania prosto na nr GG.

Fundacja uruchomiła własny numer GG: 44866, przez który kontaktować się można bezpośrednio z jej biurem prasowym oraz z działem komunikacji i fundraisingu. Numer GG nie jest przypadkowy: 00000 44866 to KRS Ogólnopolskiego Operatora Oświaty. Jest kluczowy podczas sezonu rozliczeń podatku: darczyńcy podają go, przekazując 1,5% PIT.

– Komunikator GG większość z nas zna doskonale i wspomina z wielkim sentymentem. Kiedy tylko pojawiła się informacja, że GG ponownie chce rozpalić rozmowy polskich internautów i włączyć w to równieżwraca na rynek z rozwiązaniami dla  firmy i instytucje, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że chcemy stanąć w pierwszym szeregu – tłumaczy Bartłomiej Dwornik z działu komunikacji OOO. – Jesteśmy przekonani, że taki nowy i szybki kanał komunikacji będzie atrakcyjną formą kontaktu dla dziennikarzy i darczyńców. Zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają ten wyjątkowy dźwięk przychodzącej na GG wiadomości. Nie da się go pomylić z niczym innym!

Cieszymy się z tej współpracy, dzięki której GG zyskuje nowy wymiar – komunikatora, w którym można nie tylko pogawędzić, ale i wspierać finansowo ulubione fundacje. Naszym celem jest ponowne rozpalenie GG, komunikatora i marki nadal silnie obecnej w Polsce. GG dzisiaj to szybkie narzędzie do komunikacji, dostępne na komputer i smartfon, z kultowymi emotkami i statusami dostępności. Zachęcam do odnowienia lub założenia swojego nr GG i poczucia niepowtarzalnego klimatu Gadu-Gadu! GG to także sposób na komunikację z firmami i instytucjami. Dobrym przykładem jest Ogólnopolski Operator Oświaty.

– Nowe GG ma mnóstwo ciekawych rozwiązań, które mogą przydać się w działalności każdej organizacji charytatywnej i społecznej. Chcemy je poznać i pomóc w ich rozwijaniu – tłumaczy Kaja Reszke, kierownik Działu Komunikacji i Fundraisingu fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. – Bardzo obiecująco wygląda wdrażane właśnie rozwiązanie wirtualnego portfela GGwallet. To nowatorskie i perspektywiczne narzędzie, które będziemy mogli wykorzystywać do pozyskiwania funduszy i prowadzenia zbiórek na finansowanie naszych projektów edukacyjnych i społecznych w nowoczesny, atrakcyjny i bezpieczny sposób.

W pierwszej kolejności fundacja uruchomiła w GG wirtualny portfel GGwallet, jako kanał wspierania dwóch sztandarowych programów fundraisingowych:

  • Wirtualnej Poradni Pedagogicznej, internetowej platformy, na której każdy rodzic będzie mógł uzyskać bezpłatną, profesjonalną poradę pedagoga, psychologa dziecięcego i logopedy.
  • Logopeda w każdej szkole i przedszkolu – program doposażania i dofinansowania profesjonalnej opieki logopedycznej dla ponad 7 tysięcy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.
Czytaj też:  Ruletka, w której można wygrać miłość

Wesprzyj projekty OOO przez GG:

https://www.gg.pl/gg/pl/44866-Ogólnopolski-Operator-Oświaty
https://www.gg.pl/gg/wallet/44866

GGwallet to prosty i wygodny sposób na przyjmowanie wpłat prosto w swoim GG, taka skarbonka na wyciągnięcie ręki, dostępna docelowo dla każdego użytkownika komunikatora. Obecnie testujemy tę usługę. Już wkrótce udostępnimy płatności pomiędzy użytkownikami GG. Dzięki GG będzie można wygodnie i szybko płacić w restauracji, współdzielić rachunki, wspierać influencerów i fundacje. A to wszystko w ramach jednej aplikacji: GG.

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty prowadzi publiczne, bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 63 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację uczy się ponad 7600 dzieci.

Zapraszamy do współpracy!

Prowadzisz fundację, organizację? Skontaktuj się z nami, pomożemy wdrożyć bezpłatnie GGwallet.

 

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!