GG news Technologie

Asystent AI w GG – Twój nowy współpracownik

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pić kawkę, a ktoś za nas odpowiada. Leżeć na plaży, a ktoś za nas odpisze. Marzenie? W pewnej części już możliwe do spełnienia dzięki GG 🙂Wprowadzamy po raz pierwszy od wielu lat nowy status dostępności GG – Asystent AI!

Możecie już korzystać z osobistego Asystenta AI, który będzie odpowiadał w Waszym imieniu. Asystent AI w GG szczególnie pomoże firmom, ekspertom, influencerom i wszystkim tym, którzy w sprawny i szybki sposób chcą dzielić się ze swoją społecznością unikalną wiedzą o ofercie, firmie w sposób niemal bezobsługowy.

Asystent AI – nowy status w GG

Asystent AI to wprowadzony po raz pierwszy od wielu lat nowy status dostępności w GG, obok tak kultowych jak: “Pogadam”, “Dostępny”, “Zaraz wracam” czy “Nie przeszkadzać” i “Niewidoczny”. Aby przejść na status Asystenta, wystarczy wybrać go spośród listy statusów GG. Obecnie można to zrobić w wersji przeglądarkowej komunikatora GG przez www, ale już wkrótce będzie to możliwe w wersjach mobilnych GG i na komputer.

Asystent AI w GG już jest dostępny dla użytkowników GG Premium i może być on szczególnie przydatny właścicielom tysięcy firm obecnych na GG. Instalując widżet czatu na swojej stronie www (okienko rozmowy z poziomu witryny firmowej czy osobistej), zyskujemy możliwość samemu odpowiadania na pytania klientów, ale w razie naszej nieobecności to nasz Asystent AI im odpowie 24h/7, bazując na unikalnej wiedzy, w jaką sami go zaopatrzyliśmy.

Nakarm chatbota

Przygotowaliśmy dla Was kluczowe narzędzie do „karmienia Asystenta AI własną wiedzą”. Dzięki prostemu formularzowi on-line, możecie wgrywać do chatbota bazę wiedzy na zasadzie pojedynczych wątków tematycznych, mających postać pytań i odpowiedzi – osobno lub cały plik danych.  W podobny prosty sposób możecie  aktualizować jego wiedzę.

Aby mieć dostęp do osobistego chatbota opartego na AI, należy aktywować płatną wersję GG, już za 9,90 zł. W zamian otrzymujecie dostęp nie tylko do Asystenta AI, ale również m.in. dłuższego okresu przechowywania plików, większej przestrzeni na zdjęcia w Galerii oraz brak reklam a także… wspieracie rozwój polskiego GG. Dziękujemy! Widżet z chatbotem GG zawierającym Asystenta AI można zainstalować na swojej stronie firmowej, swoim profilu publicznym GG. 

Włączając lub wyłączając asystenta AI, sami decydujecie czy osobiście chcecie rozmawiać przez GG, czy rozmowę ma poprowadzić w Waszym imieniu czasie naszej nieobecności poprowadzić nasz Asystent AI.

Przykładowe zastosowanie Asystenta AI wyposażonego w unikalną wiedzę – w tym przypadku wiedzę o komunikatorze GG – możecie zobaczyć na stronie www.gg.pl w postaci Asystenta o imieniu aGGa.

Owocnej współpracy z Asystentem 🙂 

Czytaj też:  Wracają rozmowy audio-wideo!

Więcej informacji o Asystencie AI w GG: https://ggchat.com/chatbot-ai-w-gg/ 

GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SklepikarzMrowa378 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sklepikarz
Sklepikarz

Mega pomysł i usprawnienie obsługi klientów przez stronę www!

Mrowa378
Mrowa378

Dlaczego w GG premium coś takiego będzie, a nie za free? 🙁 Myślałem, że to będzie ogólnodostępne, a nie w ramach subskrypcji!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!