GG news Technologie

Mój Schowek – ważne linki zawsze pod ręką w GG

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Znowu musisz szukać ważnego artykułu, do którego miałeś wrócić, jak tylko uporasz się z bieżącymi sprawami? I mimo, że było to ważne, to już zdążyłeś o tym zapomnieć? Koniec problemów i marnowania czasu na szukanie!

Od dzisiaj udostępniamy użytkownikom komunikatora w GG Mój Schowek! Dzięki niemu korzystanie z GG będzie jeszcze bardziej praktyczne na co dzień 🙂 Przyda się i w domu i w szkole i w pracy!

W Schowku możecie zapisywać linki do ciekawych artykułów, zdjęcia, pliki, notatki. Co ważne, możecie do nich wrócić później, w dogodnej dla Was chwili. Dzięki Schowkowi będziecie mieli zawsze pod ręką zapisane informacje i pliki, którymi jeśli będziecie chcieli możecie również łatwo dzielić się z innymi. Wystarczy otworzyć dany plik, skopiować link i wysłać go znajomym. Nawet jeśli nie mają GG!
To taki Wasz podręczny notatnik dostępny pod numerem GG:8015.

Wystarczy otworzyć okno rozmowy ze Schowkiem i wpisywać w nie ważne linki, artykuły, zdjęcia. Aby je ponownie odczytać, wystarczy wrócić do rozmowy z nr GG:8015.

Mój Schowek dostępny pod nr GG:8015 to miejsce do podręcznego przechowywania linków do ciekawych artykułów, plików, notatek.

Mój Schowek to nowa, podręczna i praktyczna usługa na Twojej liście GG.

Dzięki Schowkowi będziesz miał zawsze pod ręką zapisane ważne dla Ciebie informacje.

Dzięki Schowkowi możesz zachowywać wszystko to, co dla Ciebie ważne: do czego chciałbyś wrócić w innym, dogodnym dla siebie czasie, lub po prostu mieć to pod ręką i nie zapomnieć. 

Sprawdź czy masz nr GG:8015 na swojej liście kontaktów. Możesz dodać go do Ulubionych. Możesz również nadać mu swoją nazwę.
Wygodnie wracaj do ważnych linków, artykułów i plików.

 

Twoje notatki, podobnie jak rozmowy, oczywiście synchronizują się między wszystkimi urządzeniami, na jakich posiadasz GG, więc nie musisz pamiętać czy to, co dla Ciebie ważne zachowałeś w Schowku swojego GG na komputerze czy telefonie.

Dzięki funkcji wyszukiwania w Archiwum GG, możesz łatwo odszukać żądaną informację w Schowku, gdy już go zapełnisz linkami i plikami.

Ważne: pamiętaj, że w przypadku plików, okres ich przechowywania w Twoim Schowku to 90 dni, dlatego te, które chcesz zachować na dłużej, zapisz na swoim urządzeniu przed upływem tego okresu, chyba że jesteś Użytkownikiem GG Premium, wówczas dostęp do plików wydłuża się do 365 dni od momentu wysłania. 

Pamiętaj, że możesz w każdej chwili wyczyścić swój Schowek z tego, co już Ci niepotrzebne 🙂

Miłego, praktycznego korzystania z GG! Szykujemy dla Was kolejne słoneczne nowości.

Profil publiczny Schowka: https://www.gg.pl/gg/pl/8015-Moj-Schowek

Czytaj też:  Asystent GG - Wasz nowy współpracownik
Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

12
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
corbiszimerafael_01MortadelaRafał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ime
ime

jak

rafael_01
rafael_01

A jak to jest z bezpieczeństwem takiego schowka? Czy pliki przechowywane na serwerze są w jakiś sposób szyfrowane?

Rafał
Rafał

Bardzo pomocne rozwiązanie! Dzięki za schowek GG! Wygodne rozwiązanie. Wysyłam to co ważne i minimum 2x w ciągu dnia wracam do notatek. 👍

Bogusicka
Bogusicka

Witam wszystkich niewiem o co tu chodzi bo takim czs się nie zajmuję ❓ przy okazji pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu niedzielnego ☀️😎☕ Bogusia.

www
www

Dodajcie w końcu jakiś przypominacz/alarm jak był starych botach GG.

Marjyan
Marjyan

Jestem na gg od 1945

Lex
Lex

Super 🙂

Gutek
Gutek

Ja trochę na inny temat. Nie dziwi fakt że kobiety są w nieodpowiedni sposób traktowane przez mężczyzn, jak przedmiot czy rzecz. A potem się dziwić że dodatjowo kobiety są zdradzane czy porzucane przez facetów i potem zostają samotnymi matkami z dzieckiem. Typowe jak na rzekomo dorosłe i dojrzałe kobiety przystało heh. Wy kobiety tak naprawdę jesteście zbyt skomplikowane i wszystko w życiu komplikujecie aby na dłuższą metę każdy facet miał to znosić czy tolerować

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!