GG news Ludzie Popkultura

Gram na gitarze, o znajomych marzę – udostępniamy #tagi w GG

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Taylor Swift, a może Sanah? Którą muzykę bardziej lubicie? Co Was najbardziej napędza – rysowanie, gry #RPG, książki, a może granie na gitarze? Warto dzielić się swoim pasjami i rozmawiać na te same tematy z innymi. Zobaczcie, jak w GG znaleźć bratnią duszę, bez względu na odległość. Udostępniamy #tagi zainteresowań.

Społeczność GG to dzisiaj kilkaset tysięcy ludzi miesięcznie, wśród których aż 36,9% to ludzie młodzi w wieku 16-25 lat. Każdy z Was to własne zainteresowania, pasje, potrzeby. W różnorodności siła.

Wyróżnikiem i zaletą GG jest nawiązywanie znajomości. Dzięki GG powstało wiele małżeństw, związków, przyjaźni, wspólnych projektów. A rozmowę najlepiej rozpocząć od wspólnych zainteresowań 🙂 niekoniecznie z myślą o związku, ale po prostu: aby poGGadać, wymienić poglądami.

PoGGadaj o wspólnych zainteresowaniach

W jaki sposób zaGGadać na GG do właściwej osoby, z którą będziemy mieć wspólne tematy, z którą poGGadamy o pokrewnych zainteresowaniach, naszych idolach, a może książkach?

Dzięki tzw. Katalogowi Publicznemu w GG możecie szybko i łatwo odnaleźć innych użytkowników komunikatora. Katalog publiczny dostępny jest dla wszystkich użytkowników – zarówno w wersji mobilnej, desktopowej, jak i poprzez www. Co więcej – Katalog możecie przeszukiwać nie będąc nawet zalogowanym do GG, ponieważ dostępny on jest na stronie www.gg.pl 

https://youtube.com/shorts/EtLPUE9_vtY?si=pMxLbUzyYfc1PS-N

Czytaj też:  Nowy format reklam w GG

Szukając innych użytkowników o podobnych do nas zainteresowaniach, należy wpisać w wyszukiwarce Katalogu Publicznego interesujące nas hasło, np. #muzyka, #gitara, #szachy, #RPG

Dodatkowo, wyniki możecie zawęzić do konkretnego miasta, wieku użytkownika (w GG minimalny wiek użytkownika to 16 lat).

A jak samemu pokazać, czym się interesujemy?

Rozszerzyliśmy zakres informacji, które możecie wpisać w swoim profilu GG. Obok pola opisowego “O mnie”, możecie wpisać #tagi tematyczne. Uwaga: zadbaliśmy o prywatność – tagi nie będą publicznie widoczne na Waszym profilu, ale zostaną uwzględnione przez wyszukiwarkę GG, gdy ktoś wpisze zbliżone do nich hasła. Wówczas Wasz profil pojawi się w wynikach wyszukiwania w katalogu publicznym. 

Wpisując tagi (może być ich maksymalnie 20) w swoim profilu, należy oddzielić je przecinkami. W przypadku wpisywania tagów do Katalogu Publicznego, trzeba poprzedzić je znakiem #. Możecie wpisywać same tagi lub mieszać tagi z nazwą i innymi danymi o Was. Dzięki temu inny użytkownik o podobnych do Waszych upodobaniach odnajdzie Was w sieci GG.

#Tagi wpisane przez Was na profilu GG, będą również uwzględniane podczas losowania w Ruletce (losowanie znajomych na GG) – wtedy w pierwszej kolejności Ruletka zasugeruje innemu użytkownikowi osoby o takich samych  zainteresowaniach, które oznaczył na swoim profilu. Kojarzymy 😉 

Zajrzyjcie do swojego profilu, uzupełnijcie #tagi o sobie. A jeśli… jeszcze nie macie GG, pobierzcie bezpłatnie komunikator GG z www.gg.pl i załóżcie swój nr GG.

Powodzenia w poGGadankach!

GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
koha;sdoBejba znak towarowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
koha;sdo
koha;sdo

Hello

Bejba znak towarowy
Bejba znak towarowy

poprzedni właściciele GG a może jeszcze bardziej poprzedni oferowali eMail gg, czy i Wy jako nowi właściciele wprowadzicie pocztę?

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!