Technologie

Jak wysłać przez GG zdjęcia bez straty ich jakości

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Tylko nie wysyłaj mi zdjęcia przez czat, bo straci na jakości!” – często to słyszycie przy przesyłaniu zdjęć? Ważnych zdjęć. A tych robimy coraz więcej – smartfon to dzisiaj doskonały aparat, dzięki któremu dokumentujemy nasze życie.

Wiele chwil jest wartych uwiecznienia, bez straty ich jakości. Niestety, często zdjęcia wysyłane przez popularne w sieci usługi (w tym serwisy społecznościowe) tracą na jakości – systemy obniżają ich rozdzielczość przy wysyłce. Skutek: brak widocznych szczegółów przy powiększeniu, tzw. pikseloza i problem, jeśli będziemy chcieli wydrukować zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, na przykład jako plakat lub kalendarz. Z pomocą przychodzi kultowe GG, które umożliwia zachowanie ważnych dla nas chwil w ich oryginalnej jakości.

Wysyłaj zdjęcia przez GG bez straty jakości

W odpowiedzi na codzienne potrzeby Użytkowników, udostępniamy wysyłanie przez GG zdjęć bez utraty ich rozdzielczości. To kolejna praktyczna funkcja kultowego GG. Zachęcamy Was do zainstalowania bezpłatnej aplikacji GG, dzięki której będziecie mogli wysyłać zdjęcia, dzielić się nimi bez utraty ich jakości.

Obecnie zdjęcia bez utraty jakości możecie przesyłać przez wersję GG instalowaną na komputer, przez przeglądarkową wersję GG (webowe GG) oraz przez mobilną wersję GG na Android (poza wersją na iPhone/iOS – tu jeszcze nad tym pracujemy, ale oczywiście przez smartfony Apple możecie już teraz przesyłać zdjęcia, na razie bez opcji oryginalnej rozdzielczości).

Na Android wybierz sobie jakość

O ile w przypadku klasycznego GG na komputer i przeglądarkę, po prostu wysyłamy zdjęcie do naszego znajomego/znajomej podczas rozmowy na GG i dociera ono w oryginalnej jakości , o tyle w wersji mobilnej GG na Android wprowadziliśmy dwie możliwości: wysyłanie zdjęcia w niższej jakości i w oryginalnej. Jakość możecie w każdej chwili wybrać w menu Ustawienia GG / Jakość wysyłanych zdjęć (Standardowa – szybsze wysyłanie) – Oryginalna.

Zdecydowaliśmy się na danie Wam takiego wyboru z uwagi na specyfikę robienia zdjęć w terenie przez telefon – nie zawsze są to zdjęcia, w których potrzebujemy wysokiej jakości a przez to dużego rozmiaru pliku, który przez sieć komórkową idzie dłużej. Czasami to szybkie zrobienie zdjęcia produktu w sklepie – “czy na pewno to mleko Mamo miałaś na myśli?” 😉 

Zainstalujcie GG i pamiętajcie, że może Wam być pomocne na co dzień. Miejcie je pod ręką w swoim smartfonie i na komputerze.

Poznajcie też drugą praktyczną funkcję – wysyłanie dużych plików przez GG – piszemy o tym tutaj – jak wysłać duże pliki przez komunikator GGhttps://gadu-gadu.pl/2023/10/21/chcesz-za-darmo-przeslac-duze-pliki-zobacz-jak/ 

Jak wysłać duże pliki przez GG?
Jak wysłać duże pliki przez GG?

Bezpłatne GG pobierzecie stąd: POBIERZ SWOJE GG 

Czytaj też:  Numer GG zamiast numeru PESEL? To wkrótce możliwe!
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
zdzichDupadupadupakrisEduardoEdwardo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zdzich
zdzich

ja uzywam gg od zalania dziejow i ciesze sie ze sie rozwija nadal

Dupadupadupa
Dupadupadupa

„kultowego gg”? Serio?

Edwardo
Edwardo

Kto w 2023 roku korzysta z gg ? Toż to już przeżytek

Paw
Paw

A kiedy będzie można po prostu wkleić screenshota w oknie rozmowy ?

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!