GG news Lifestyle Ludzie Technologie

Gadu Gadu – łatwo powiedzieć?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Dzisiaj europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji wspólnie z fundacją edukacyjną Ogólnopolski Operator Oświaty zapraszamy Was do wspierania szkolnych i przedszkolnych gabinetów logopedycznych. To pierwsza duża akcja charytatywna z wykorzystaniem GGwallet, portfela dostępnego w komunikatorze GG.

Wielkie rzeczy buduje się z małych cegiełek. Tak działa również program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu (https://operator.edu.pl/logopeda), prowadzony przez fundację edukacyjną Ogólnopolski Operator Oświaty. Technologicznym partnerem kampanii Gadu Gadu z logopedą jest komunikator GG (Gadu-Gadu) i GGwallet – portfel dostępny prosto w komunikatorze.

Małe kwoty, przekazywane przez darczyńców, składają się na duże efekty. 25 wpłat po 25 złotych to jedna, profesjonalna apteczka logopedyczna. Sto wpłat po 50 złotych pozwoli ufundować multimedialny system do prowadzenia terapii głosek w wybranym gabinecie. A 155 datków po 100 złotych to kompletne wyposażenie nowego gabinetu terapeutycznego.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Logopedy, który przypada 6 marca, fundacja organizuje kampanię fundraisingową, której celem jest pozyskanie datków na doposażenie gabinetów logopedycznych i zajęć w blisko 60 przedszkolach i szkołach w całej Polsce.

Gadu Gadu – łatwo powiedzieć?

Logopeda to nie tylko wady wymowy. Organizatorzy programu podkreślają, że zaniedbane wady logopedyczne pogłębiają się, powodują problemy w nawiązywaniu relacji, potęgują wstydliwość, a nierzadko bywają także obiektem drwin i przykrości. Tymczasem wczesna diagnoza, systematyczność i odpowiedni zakres ćwiczeń koordynowanych przez specjalistę, to klucz do osiągania pozytywnych i trwałych efektów.

GG wspiera logopedów

Technologicznym partnerem kampanii Gadu Gadu z logopedą jest komunikator GG (Gadu-Gadu). Dzisiaj, aby wesprzeć szczytny cel, jakim jest np. profesjonalna opieka logopedyczna w szkołach i przedszkolach, wystarczą 2-3 kliki, aby zasilić konto fundacji. Cieszymy się, że dzięki GG możemy łączyć ludzi nie tylko wokół rozmów, ale również wspólnych celów. Wirtualny portfel GGwallet w GG to sposób na szybkie płatności.

Aby wesprzeć kampanię Gadu Gadu z logopedą przy pomocy elektronicznego portfela GGwallet wystarczy:

  • Wejść na stronę www.gg.pl/gg/44866 (to numer spójny z numerem KRS fundacji)
  • lub zeskanować w swojej aplikacji bankowej kod QR z materiałów graficznych kampanii
  • lub… najwygodniej i najszybciej przelać dowolną kwotę ze swojego GGwalleta – czyli z Waszego numeru GG na nr GG fundacji 🙂  – prosto, szybko, bezprowizyjnie:

Kampania fundraisingowa rozpoczęła się 6 marca i potrwa co najmniej do końca kwietnia. W jej czasie program Logopeda w każdej szkole i przedszkolu można wesprzeć również przekazując 1,5% podatku podczas rozliczania PIT. Wystarczy w formularzu podać KRS 00000 44866 i cel szczegółowy: LOGOPEDA.

WAŻNE: Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest organizacją pożytku publicznego. Datek przekazany na jej programy można odliczyć od podatku za ten rok. Warto więc zachować dowód wpłaty.

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty od 22 lat wspiera samorządy w realizacji zadań i projektów oświatowych. Fundacja jest organizacją pożytku publicznego. Prowadzi publiczne, bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 67 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację uczy się ponad 8000 dzieci.

Czytaj też:  Zrób GG Koronawirus Test i wesprzyj medyków
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gabi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gabi
Gabi

Brawo GG!👏

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!