Biznes GG news

Sprawdź, czy możesz być strażakiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mówi się, że najlepiej połączyć pracę z pasją. Dzięki temu codziennie idziemy z ochotą do swoich obowiązków, ponieważ sprawiają nam one przyjemność. Łatwo powiedzieć! Dzisiaj o tym, jak spróbujemy Wam pomóc w dopasowaniu się do pracy. Podpowiemy, jak sprawdzić, czy na przykład zawód strażaka czy specjalisty IT to dla Was dobry kierunek.

Dzięki pilotażowej współpracy z serwisem Staffly, udostępniamy dla Użytkowników komunikatora GG kilka krótkich personalizowanych testów, badających dopasowanie Waszego stylu pracy do konkretnej branży lub charakteru stanowiska.

Na początek współpracy wspólnie z zespołem Staffly.pl przygotowaliśmy dla Was 4 pilotażowe bezpłatne testy. Aby je wypełnić, wystarczy kliknąć w jeden z poniższych obrazków i postępować zgodnie z poleceniami. Wypełnianie testu jest w pełni anonimowe. Linki prowadzą do stron zarządzanych przez Staffly.

Wybierz test:

Czytaj też:  LEGO - droga do sukcesu

Bezpłatne testy na to, czy nadajesz się na przedstawiciela handlowego, project managera, specjalistę IT, a nawet strażaka – KLIKNIJ ODPOWIEDNIO:

Po wypełnieniu krótkiego testu otrzymacie od razu raport wraz z oceną. Dzięki temu będziecie mogli zdiagnozować zestaw kilku swoich mocnych i słabych stron związanych z cechami osobowości oraz kompetencjami i stylem pracy, które zostały dopasowane do kilku najpopularniejszych branż, na zatrudnienie w których decydują się Polacy. Oprócz tego poznacie dedykowane sugestie, jak nad poszczególnymi aspektami osobowości i kompetencji możecie pracować w przyszłości, by być jeszcze lepszym.

Uwaga: nie są to testy do stanowisk pracy w GG, są to testy ogólne. Wypełnienie testu powinno Wam zająć około 5 minut. Odpowiadajcie szczerze, bo dzięki temu otrzymacie wiarygodne wyniki. Pod kątem rozwoju swojej kariery warto podejść odpowiedzialnie, aby zrywać lepsze owoce za kilka, kilkanaście lat.

Powodzenia!

Czytaj też:  Jesteście wspaniali!
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Fireman Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fireman
Fireman

O, ciekawe! Zobaczę, czy nadaję się na strażaka 😀

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!