GG news

Fintecom – zmieniamy się dla Was

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na początku października oficjalnie zmieniliśmy nazwę firmy z England.pl na Fintecom.  Wszystkie pozostałe dane spółki, w tym NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i adres, struktura właścicielska pozostają nadal bez zmian. Jeśli zatem komuś, kto zauważył tę zmianę, przeszło przez myśl, że GG zostało (znowu) sprzedane, zapewniamy: nie ma obaw – nie nosimy się z takim zamiarem.

Wręcz przeciwnie – zmiana nazwy ma związek z rozszerzaniem działalności firmy  i połączeniem naszych usług finansowych z komunikatorem GG.

Jak wielu z Was zapewne wie, dotąd, od 2005 roku, specjalizowaliśmy się w bezpłatnych transferach pieniężnych pomiędzy Wielką Brytanią i Polską jako England.pl. Teraz England.pl jest marką handlową Fintecom, razem z FX City, w ramach którego realizujemy przelewy między Polską a innymi krajami europejskimi. Spółka Fintecom jest wpisana do rejestru podmiotów nadzorowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) pod nr IP4/2013.  Jest to gwarantem bezpieczeństwa i transparentności naszych działań.

Czytaj też:  Rozpoczynamy testy GGapp dla firm i zespołów!

 Silne uwierzytelnianie przez GG

Półtora roku temu do naszego portfolio dołączyło GG, któremu chcemy przywrócić popularność, dodając jednocześnie nowe funkcje fintechowe. Od września tego roku użytkownicy FX City mogą stosować silne uwierzytelnianie, czyli uwierzytelnianie dwuetapowe, za pomocą komunikatora GG.

Jest to odpowiedź na wejście w życie unijnej dyrektywy PSD2. Rozwiązanie zapewnia wyższy poziom ochrony środków i zmniejsza ryzyko oszustw. Jest też pierwszym krokiem do połączenia usług fintechowych i komunikacyjnych oferowanych przez nas.

Powiadomienia o realizacji transakcji

Korzystanie z GG przy wykonywaniu transakcji, oprócz ich autoryzowania, umożliwia  nadawcy szybkie otrzymywanie powiadomień nt. złożonych poleceń przelewów i ich ich realizacji. Fintecom oferuje również swoim klientom nowość, tj. na życzenie nadawcy, bezpłatne powiadamianie o realizacji transakcji także odbiorców danych przelewów. Na uwagę zasługuje również szybki kontakt z konsultantami FX City oraz England.pl.  Tak, użytkownicy usług transferowych poznają GG.

Czytaj też:  Ruszyły testy wirtualnego portfela GG dla fundacji i organizacji

Zmiana nazwy OK., ale co właściwie z tym GG?

Cały czas pracujemy również nad udoskonalaniem samego komunikatora. Kończymy prace nad trzema nowościami:

  • jedna z nich zwiększy bezpieczeństwo użytkowników,
  • druga to coś, co pomoże otworzyć GG na świat,
  • trzecia to ułatwienie dla firm.

Domyślacie się, co to może być? 

Aleksandra Laudańska

Tropicielka trendów, entuzjastka futurologii i innowacji technologicznych. Animatorka facebookowej społeczności „Agefree – wolni od metryki”.

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
GGniestetyMatGGRobert Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mat
Mat

Straciłem wszystkie kontakty z serwera i nie mogę odzyskać czy jest ktoś w stanie pomóc?
Dane zosta³y usuniête ze wzglêdu na brak akceptacji odpowiednich zgód do dnia 31.07.2018 roku. Nie ma mo¿liwoœci ich odzyskania. Zwi¹zane jest to z nowym regulaminem GG oraz RODO.
Nie było mnie na gg wchodzę a tu na chwilę pokazały się kontakty a za chwilę wszystkie znikneły i lipa.
Kto jest w stanie pomoć niech napisze na gg:568586

Robert
Robert

„Domyślacie się, co to może być? ”

Niestety nie, ale uważam, ze bezpieczeństwo jest priorytetem. Czekam na nowości, używam GG cały czas, wiec nie przegapię 🙂

Kibic
Kibic

W GG jest sporo do zrobienia więc coężko się wstrzelić 😂 Firmę England.pl znam I mogę się przedstawić jako ich bardzo zadowolony klient. Liczę, że z Komunikatorem pójdzie im też dobrze, kibicuje GG!

Krystek
Krystek

Fintecom bardziej polskie 😉

Wierny GG
Wierny GG

Proszę, proszę…czekamy z niecierpliwością

Alan
Alan

Wszystko super! Tylko Ux City czy Fx City bo się pogubiłem?;)

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!