GG news

Jesteśmy dumni z dokonań członków ekipy GG

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Siemens Future Living Award to interdyscyplinarny konkurs organizowany od 2013 roku, którego celem jest znalezienie odpowiedzi na pytania o to, jak będzie wyglądać nasze życie w przyszłości.

W 6. edycji zadanie, z jakim zmierzyli się młodzi (i nie tylko młodzi) wizjonerzy i projektanci z różnych dyscyplin: świata nauki, designu, architektury i sztuki, dotyczyło czasu.

Na pytanie „Jak technologia zmieni w przyszłości nasze podejście do czasu?” odpowiedziało ponad 80 pasjonatów futuryzmu. Ich prace oceniało jury złożone ze specjalistów różnych dziedzin: historyka i krytyka wzornictwa dr Krystyny Łuczak-Surówki, analityka trendów Natalii Hatalskej, futurologa dr Aleksandry Przegalińskiej, projektanta wnętrz Roberta Majkuta, architekta Grzegorza Niwińskiego, organizatora projektów wdrożeniowych Zdzisława Sobierajskiego oraz eksperta w zakresie marketingu, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą – Jacka Kotarbińskiego. Nagrodzono 3 prace i przyznano trzy wyróżnienia.

Czytaj też:  Masz smartfon Huawei? Czy teraz będzie nadawał się tylko do kosza?

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że pierwsze miejsce w tym roku zajęła Aleksandra Laudańska – związana z GG specjalistka od komunikacji marketingowej, autorka naszej kampanii #poGGadajmy i autorka tekstów na GG Blogu. Prezentacja Oli, zatytułowana „czaso(do)wolność”, przedstawia wizję świata, w którym styl życia nie będzie determinowany przez metrykę. To futurystyczne rozwinięcie idei „wolności od metryki”, którą promuje Aleksandra. I trzeci raz, kiedy jej wizja przyszłości została doceniona przez jury tego ważnego w branży konkursu.

Jesteśmy dumni z dokonań członków ekipy GG. Ich sukcesy potwierdzają, że udało nam się zebrać wokół idei wskrzeszenia kultowego polskiego komunikatora grono wizjonerów i pasjonatów.

GG

Pozytywne myśli wywołują pozytywne zdarzenia

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Grass Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grass
Grass

Gratulacje! Trzeba mieć niezła wyobraźnie aby tworzyć takie projekty

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!