GG news

Wracają rozmowy audio-wideo!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Użytkownicy GG nieustannie pytali o możliwość prowadzenia rozmów audio i wideo w komunikatorze. Dlatego, po kilku latach przerwy, wprowadziliśmy je ponownie. Na razie dostępne są w wersji webowej GG.

Pomimo że komunikację międzyludzką zdominowały rozmowy tekstowe, potrzeba rozmów głosowych nie zanikła. Do tego, od kiedy możemy się nie tylko słyszeć, ale i widzieć, wiele osób wybiera wideo rozmowy.

Na razie wdrożyliśmy rozmowy audio i wideo dla osób korzystających z webowego GG na stronie gg.pl. Aktualnie mogą być prowadzone między dwoma rozmówcami, niedługo takie rozmowy będą mogły prowadzić grupy. Liczymy, że szczególnie ucieszy to firmy, które często używają GG w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Tym bardziej, że rozmowy wideo na GG mają opcje udostępniania ekranu, co bardzo przydaje się podczas zebrań i szkoleń prowadzonych online.

Czytaj też:  Słoneczko GG świeci dla WOŚP

Jak korzystać z rozmów?

Wystarczy zalogować się na swoje konto GG na stronie gg.pl. Następnie wybrać z listy kontaktów Użytkownika, z którym chcemy porozmawiać (warunek: on też musi korzystać z webGG). Potem otworzyć okno rozmowy z danym kontaktem i wybrać ikonkę kamery lub słuchawki.

Prawda, że proste?

Aleksandra Laudańska

Tropicielka trendów, entuzjastka futurologii i innowacji technologicznych. Animatorka facebookowej społeczności „Agefree – wolni od metryki”.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!