Dla Inwestorów

3 mln zł w 3 dni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zadeklarowaliście już 3 mln zł na rozwój Komunikatora

To wspaniałe wiedzieć, że już 3 mln zł zadeklarowaliście w ciągu zaledwie niecałych 3 dni. To Wasza odpowiedź na ogłoszenie o zamiarze finansowania społecznościowego dalszego rozwoju GG. Bardzo dziękujemy! 

Rozpoczęta w pierwszy dzień wiosny, 21-go marca pre-kampania “Rozpalmy GG!” nadal trwa i kwota deklarowana przez Użytkowników i sympatyków Gadu-gadu stale rośnie. Swoją deklarację kwoty możecie nadal zgłaszać na stronie https://gg.emiteo.pl Łącznie do 23-go marca chęć rozpalenia GG zgłosiło już ponad 600 potencjalnych akcjonariuszy.

Uważamy, że to imponujący wynik – 3 mln zł w 3 dni! – i cieszymy się z tak dużego oddźwięku, który można przyrównać do pospolitego ruszenia. Od wtorku obserwujemy również bardzo duże zainteresowanie powracających Użytkowników, pytających o dostęp do swoich starych numerów GG. Każdemu z nich będziemy starali się pomóc. Kwota robi wrażenie i chociaż mamy świadomość, że są to tylko deklaracje, a nie realne wpłaty, to i tak cieszymy się  Waszego dużego odzewu. Utwierdza nas to w planach rozwoju GG,  najpopularniejszego polskiego komunikatora, rozszerzonego o wiele pożytecznych funkcji, w tym rozmowy audio/wideo czy płatności pomiędzy Użytkownikami.

#RozpalmyGG

“Rozpalmy Gadu-Gadu!” – pod tym hasłem, jak wiecie, rozpoczęła się w pierwszych dniach wiosny kampania zapowiadająca finansowanie społecznościowego najpopularniejszego polskiego komunikatora. GG znane z kultowego dźwięku wiadomości, zabawnych emotek i statusów dostępności oraz opisów, powraca do komputerów i smartfonów Użytkowników. W zamian za środki pozyskane drogą finansowania społecznościowego, planujemy przeprowadzić gruntowne zmiany w oprogramowaniu komunikatora, a dzięki temu udostępniać nowe funkcje, głównie te, o które proszą sami Użytkownicy. 

Najbardziej wzruszają nas wiadomości od Użytkowników, którzy deklarują nawet małe symboliczne kwoty i dodają, że pomoc w dalszym rozwoju GG jest dla nich taka ważna, ale są również pojedyncze duże kwoty znacznie przekraczające średnią.

Wiele osób rozumie, że Komunikator wymaga stałego podążania za zmianami technologicznymi i nowymi trendami, a te zmiany wymagają ogromnych nakładów. Światowi giganci otrzymali wsparcie od inwestorów w kwotach sięgających nie milionów, ale miliardów dolarów.

Wierzymy, że wspólnie #RozpalimyGG !

Dziękujemy za zaufanie,

GG Team 

Czytaj też:  Rozpalamy GG - crowdfunding w 2024
GG

Rozpalamy GG!

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GGHakerTak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Haker
Haker

Takie trochę pytanie z innej beczki, ale dawno nic nie wrzucaliście na YT…

Tak
Tak

Propaganda sukcesu zawsze na propsie

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!