Dla Inwestorów

Rozpalamy GG – crowdfunding w 2024

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Szanowni przyszli Akcjonariusze, dziękujemy za Wasz niezwykle duży odzew na nasze plany finansowania społecznościowego oraz przebudowy i dalszego rozwoju komunikatora GG. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami kolejną informacją dotyczącą crowdfundingu.

Widząc Wasze reakcje i deklaracje licznych wpłat oraz stale rosnącą społeczność przyszłych Akcjonariuszy, współwłaścicieli GG, jesteśmy pewni, że razem rozpalimy GG na nowo i wdrożymy cały szereg nowych usług na bazie komunikatora: m.in. rozmowy audio/wideo, szyfrowanie end2end, płatności między użytkownikami, sztuczną inteligencję, czy wersję biznesową. Większość z tych projektów jest już wstępnie realizowana, a wirtualny portfel jest w trakcie beta-testów.

Z uwagi na zmiany w prawie, wchodzące w życie 10. listopada br., nakładające nowe wymogi na platformy crowdfundingowe i konieczność uzyskania przez nie stosownych licencji, zmuszeni jesteśmy przełożyć kampanię crowdfundingową Fintecom S.A., właściciela GG, na pierwszą połowę 2024 roku. Pierwotnym planowanym terminem był czwarty kwartał br. Start crowdfundingu musimy przesunąć do czasu uzyskania przez współpracującą z nami platformę niezbędnych zezwoleń zgodnych z nowymi regulacjami, a proces ten jeszcze trwa.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

W najbliższych miesiącach będziemy informować Was o wdrażanych nowych usługach i postępach w przygotowaniu kampanii crowdfundingowej Fintecom S.A., właściciela marki GG.

 

Czytaj też:  Gadu-Gadu o finansach i nie tylko

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!