GG news Technologie

Galeria zmian w nowej mobilnej wersji GG na iOS

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

No to nieźle zmalowaliśmy! W AppStore – sklepie z aplikacjami na iOS – udostępniliśmy nową wersję komunikatora GG. Tym razem to ukłon dla artystów – większość zmian dotyczy Galerii. Aaaale artystami w dobie smartfonów jesteśmy wszyscy – bo kto nie lubi robić zdjęć i dodawać ich do galerii. np. w GG?

W nowej wersji GG dla iOS możecie od teraz wygodnie dodawać zdjęcia z poziomu swojego iPhone’a lub iPada – zdjęcia do swojego profilu GG.

Ponadto wprowadziliśmy liczne poprawki w obsłudze widoku Galerii, poprawiliśmy błędy, które zgłaszaliście, dodaliśmy możliwość opisywania przez Was zdjęć.

W nowej wersji umożliwiamy Wam również zmienianie kolejności wyświetlanych zdjęć w Galerii za pomocą wygodnej opcji “złap i upuść” (drag&drop). Plus wiele innych drobnych poprawek.

Dodane przez Was zdjęcia, w podglądzie profilu zobaczą Użytkownicy aplikacji webowej GG, desktopowej oraz korzystający z urządzeń z systemem Android. 

Dajcie nam chwilkę, a niedługo Użytkownicy iOS również będą mogli przeglądać zdjęcia dodane przez innych.

Stale pracujemy nad rozwojem komunikatora i wsłuchujemy się w Wasze uwagi i sugestie zmian. W planie mamy szereg nowych funkcji, a zarys zmian i to, co planujemy dla rozwoju GG znajdziecie na stronie pre-kampanii “Rozpalmy GG!”, której celem jest crowdfunding i sfinansowanie rozwoju komunikatora.

Dzięki tej akcji możecie zostać współwłaścicielami legendarnej marki Gadu Gadu należącej do polskiej firmy technologicznej Fintecom. Swoją deklarację możecie złożyć na tej stronie https://gg.emiteo.pl/ 

GG na iOS pobierzecie/zaktualizujecie bezpłatnie z AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/gg/id308095268?l=pl 

Dziękujemy za ocenę naszej aplikacji GG w sklepie AppStore! 

Zaproście znajomych do GG i razem #RozpalmyGG !

Czytaj też:  Daj się wyszukać – otaGGuj swój profil

Do poGGadania 🙂 

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!