GG news Lifestyle Technologie

GG Premium za soczek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pamiętam, gdy z ostrożnością podchodziliśmy do pomysłu wyłączania reklam w GG za drobną opłatą. Tymczasem dzisiaj z płatnej wersji GG korzystają już tysiące Użytkowników komunikatora. Model płatnej subskrypcji w Internecie jest coraz powszechniejszy i akceptowany. W tym wpisie o zaletach GG Premium i dlaczego to takie ważne, również dla rozwoju komunikatora. [Aktualizacja]

Jakie są zalety GG Premium?

Zalet GG Premium, czyli specjalnej płatnej wersji komunikatora GG bez reklam, przyjaznych dla Użytkownika jest wiele. Najciekawsze z nich to m.in.:

  • zniesienie limitów na wiadomości do nieznajomych,
  • zniesienie limitów na zapraszanie nieznajomych,
  • więcej miejsca na zdjęcia w galerii (do 200 zdjęć),
  • brak reklam w komunikatorze,
  • dłuższy czas na przechowywanie przesłanych plików (24 miesiące),
  • dodatkowe funkcje, które będziemy wprowadzać dla Użytkowników GG Premium – najnowszą będzie dostęp do Bota AI!

Model wyłączania reklam, w zamian za symboliczną opłatę znamy z wielu już usług (bez wskazywania palcem 🙂 i z wielu z nich korzystam sam, ceniąc sobie taką wygodę. Pamiętam, gdy do pomysłu na wyłączanie reklam w GG podchodziliśmy z ostrożnością. Mówię o tym też w niedawnym wywiadzie o rozpalaniu GG  Z perspektywy czasu patrząc jednak, te obawy były nieuzasadnione. Rynek subskrypcyjny też nie był tak rozwinięty, jak dzisiaj: w 2022 roku statystyczny Polak opłacał już 6 różnych subskrypcji.

 

Czytaj też:  Wolni od czasu - mieszkańcy Norwegii chcą wyrzucić zegary

Ile kosztuje GG Premium?

Tyle, co przysłowiowy soczek (i to mały). Mianem Użytkownika Premium i wyświetlaniem ikony Pucharka przy naszym awatarze możemy cieszyć się już za 9,90 zł za miesiąc. Tę i tak małą kwotę możemy zmniejszyć, wykupując abonament od razu na dłuższy okres:

  • kupując abonament na okres 6 miesięcy (49,50 zł łącznie za pół roku), zyskujemy wtedy 1 miesiąc GGratis,
  • kupując abonament na okres 12 miesięcy (tylko 89 zł łącznie za rok), zyskujemy 3 miesiące GGratis.

 

Jak uruchomić GG Premium?

GG Premium najszybciej aktywujecie dla siebie, w swojej aplikacji mobilnej GG lub po zalogowaniu do swojego konta GG na stronie gg.pl czy logując się do wersji desktopowej (można zapłacić Blikiem, kartą, przelewem lub SMS-em, a niedługo GGwalletem).

GG Premium jako prezent? A proszę bardzo! GG Premium możecie sprezentować znajomemu i kupić abonament w naszym Sklepie internetowym, korzystając z płatności Blikiem, kartą, przelewem czy PayPal.

Obdarowana w taki sposób osoba otrzyma na GG wiadomość, że jej Premium jest aktywne i do kiedy. A my już poinformujemy Użytkownika, który dokonał zakupu, że zamówienie dostarczone 🙂 

Oczywiście, GG Premium obejmuje dany numerek GG i usługa jest aktywna na wszystkich urządzeniach, niezależnie, czy korzystacie z wersji mobilnej komunikatora, desktopowej, czy przez przeglądarkę; bez względu na to, na jakim urządzeniu aktywujecie usługę.

Przełączając się na GG Premium, nie tracicie ani kontaktów, ani archiwum rozmów ani numerka GG. Po prostu zyskujecie dodatkowe możliwości. Jesteście Użytkownikiem Premium i otrzymujecie Puchar na liście kontaktów.

Nie zapomnijcie przedłużyć abonamentu

Co ważne, w trosce o kontrolę Waszych finansów, abonament GG Premium nie jest odnawiany automatycznie, należy zatem pamiętać o jego przedłużaniu (w zależności od wybranej opcji – co miesiąc, pół roku, czy co rok). Ale spokojnie, powiadamiamy o zbliżającym się terminie wygaśnięcia GG Premium.

Wykupcie już teraz GG Premium i skorzystajcie z wielu zalet

https://www.gg.pl/info/gg-premium/

Dodatkowo, dzięki abonamentowi wspieracie rozwój swojego komunikatora GG i pomagacie nam pracować nad jego nowymi funkcjami. Dziękujemy!

To tylko 9,90 zł za miesiąc, a więc jeden soczek, z tą różnicą, że po otwarciu starczy Wam aż na cały miesiąc 😉 Smacznego.

Czytaj też:  Skąd się wzięły zwyczaje ślubne

No to siup!

Tekst zaktualizowany o nowe ceny GG Premium i zwiększone parametry usługi (2.10.2023).

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZgredGGGaduAir wróć!Jarek RybusForfiter Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgred
Zgred

W skrócie można wyrazić dwoma słowami: propaganda sukcesu. I znowu to nieco żałosne tłumaczenie się, model subskrypcji upowszechnia się ale to nie znaczy, że to dobrze, ani że w szczególności sami wprowadzacie go w dobry sposób. Mierzycie w robienie wiszących ogrodów babilonu na marsie, a nie potraficie choćby zamieść podwórka na którym jesteście. Komedia. Dlaczego nadal większość nowych kont, oraz w ogóle tych pojawiających się w ruletce to simpy, boty, żebraczki, handlarki amatorskimi treściami ero oraz inni naciągacze? Fajnie, że jest nowa funkcjonalność, ale to nie tu ponosicie straty. I skoro się bawicie w AI, to chyba dużo prostszym projektem… Czytaj więcej »

GaduAir wróć!
GaduAir wróć!

nadal NiC nie kusi aby wydać 5pln na GG, może cena jest za wysoka o te 5x?
Złotówa to też sporo ale można zaRydzykować, nawet jakby była wtedy roczna opłata z góry.

Forfiter
Forfiter

Mam pytanie czy będzie taka opcja, aby ci, co nie mają wykupionego abonamentu GG Premium mogli również skorzystać z GG BOT-a AI? Jeśli tylko będą mogli tacy, którzy wykupili abonament no to, będzie lipa, bo Bot powinien być dla każdego, a nie dla tych, co subskrybują GG Premium 🙁

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!