GG news Ludzie Technologie

Kupuj, sprzedawaj na GG!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nietrafiony prezent? Niepotrzebne ubrania lub komputer? Wystawcie je na GG! Udostępniamy Wam nowy serwis z ogłoszeniami Użytkowników GG – https://ogloszenia.gg.pl/ Kupujcie, sprzedawajcie, kontaktujcie się ze sobą i doGGadujcie transakcje.

GG od lat łączy ludzi. Połączyć może też w poszukiwaniu książek, samochodu czy ubrania. Wymieniajcie między sobą nie tylko wiadomości, ale możecie teraz też sprzedawać i kupować. 

Nieograniczona liczba ogłoszeń dla Użytkowników GG Premium 

Aby móc publikować ogłoszenia, należy zalogować się do serwisu swoim numerem GG posiadającym aktywny status Użytkownika GG Premium. Koszt miesięczny to 9,90 zł, w ramach którego otrzymujecie możliwość publikowania nieograniczonej liczby ogłoszeń, ale także brak reklam w komunikatorze, dłuższe okresy przechowywania plików i zdjęć, brak limitów na wiadomości do nieznajomych i dostęp do pomocnego chata AI AmiGGo. GG Premium możecie aktywować tutaj.

Treści serwisu, ogłoszeń dostępne są dla wszystkich, nie tylko dla Użytkowników GG Premium. Dzięki temu link do ogłoszenia GG możecie publikować w dowolnym miejscu.

Pracujemy nad rozwojem serwisu “Ogłoszenia GG”. Docelowo chcielibyśmy, aby był on dostępny bezpośrednio w komunikatorze. Zachęcamy Was do publikowania ogłoszeń.

Serwis podzielony jest na kategorie. Maksymalny czas emisji jednego ogłoszenia to 60 dni, w każdej chwili możecie go przedłużyć. W opisie każdego ogłoszenia możecie dodać wideo, 10 zdjęć.

Dzięki opcji “Ulubione” możecie dodać obserwowane ogłoszenia, na których Wam zależy.

Zachęcamy do podawania w ogłoszeniu numeru GG jako szybkiej formy kontaktu.

Udanych transakcji w społeczności GG!

Czytaj też:  Wracają rozmowy audio-wideo!
GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!