GG news Ludzie

Opowiedzcie nam swoją historię na GG:1402

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Spotkanie w księgarni, zdobywanie wiedzy na studiach, wspólny projekt w pracy, a może rozmowa przez Internet. Sposobów na poznanie drugiej połówki – czasami na całe życie – jest wiele. Już za kilka dni Walentynki, Dzień Zakochanych obchodzony 14. lutego. Podzielcie się swoją historią na GG:1402.

To święto przez jednych lubiane, przez innych nie. Jedno jest pewne – o drugiej kochanej przez nas osobie warto pamiętać przez cały rok. Jednak w ten jeden wyjątkowy dzień w roku róży, serduszek i słodkości oraz randek nie brakuje. A jak Wy poznaliście się przez GG? Opowiedzcie nam swoją historię! Prześlijcie ją na nr GG:1402 do najbliższego wtorku, 13. lutego.

GG od lat zbliża ludzi. Znajomość może zacząć się od wymiany numeru GG, zaGGadania. Emotki mogą przełamać pierwsze lody podczas rozmowy. Prześlijcie do nas swoją historię na nr GG:1402. Napiszcie, pokażcie, jak się poznaliście. Czekamy na Wasze relacje – tekst, zdjęcia, wideo, dźwięk, nagrania. Wybrane materiały opublikujemy na naszym blogu www.gadu-gadu.pl i kto wie, może nagrodzimy niespodziankami 😉 

Jak odnaleźć drugą połówkę na GG?

Jednym ze sposobów jest Ruletka w GG – losowanie osób. To zbliżająca ludzi usługa w GG, dostępna w wersji na telefon, komputer i przeglądarkę. W wersji mobilnej znajdziecie ją w rozwijanym menu pod hasłem “Losuj rozmówcę”. Jak działa?

Ruletka pokazuje nam osoby, które też w tym samym momencie losują. Dzięki temu trafiamy na osoby poszukujące znajomości. To różnica względem Katalogu Publicznego, gdzie pokazywani są wszyscy użytkownicy. W Ruletce trafiamy na osoby otwarte na znajomości. Możemy wybrać opcje losowania: płeć, wiek. pod uwagę brana jest również lokalizacja i miejscowość ustawiona w danych profilowych

Poznaj Ruletkę, poznaj ludzi – zobacz więcej

Katalog publiczny i tagi zainteresowań

Popularnym sposobem jest również Katalog Publiczny, który wyróżnia GG na tle innych komunikatorów. W szybki sposób możemy wyszukać innych użytkowników wskazując miejscowość, województwo, płeć, wiek, a nawet zainteresowania, nazwę, imię i nazwisko. W ten sposób możemy wyfiltrować osoby z naszego regionu lub w naszym wieku. Katalog pokazuje listę użytkowników z ich statusem dostępności na GG – widzimy, czy są właśnie dostępni i możemy do nich napisać. Pamiętajcie, że aby zwiększyć szansę zaGGadania, warto ustawić odpowiedni opis na swoim numerze, uzupełnić profil o awatar, zdjęcia w galerii, opis „O mnie”.

Zobacz katalog online GG

Pobierz GG i poznawaj ludzi

Udanych poGGadanek! I pamiętajcie, że GG zbliża nie tylko na całe życie, ale pozwala też poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach, przyjaciół i znajomych, z którymi tematów do przeGGadania nam nie zabraknie.

Jeśli nie chcecie rozmawiać z nieznajomymi, możecie taką opcję zaznaczyć w swoim GG (Ustawienia/Wiadomości od nieznajomych oraz Linki, zdjęcia, pliki od nieznajomych). Wtedy nie otrzymacie wiadomości od nieznajomych i będziecie mogli rozmawiać tylko w swojej zbudowanej grupie kontaktów.

Prześlij(cie) do nas swoją historię na GG:1402 

Prześlijcie do nas swoją historię, o tym jak poznaliście się na GG. A może najciekawsze naszym zdaniem opowieści nagrodzimy niespodziankami? 😉 I opublikujemy na naszym blogu.

Czekamy na Wasze relacje – tekst, zdjęcia, wideo, dźwięk, nagranie. Prześlijcie je do nas do 13. lutego, najbliższego wtorku na nr GG 1402.

Czytaj też:  Nowy format reklam w GG

Do poGGadania!

GG.pl

GG - Twój komunikator: na smartfon, komputer i w przeglądarce. Kultowe emotki, kultowe statusy dostępności. Załóż GG i wejdź w legendarny świat komunikacji ze znajomymi!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!