Biznes Dla Inwestorów GG news Technologie

Pracujemy nad GG dla biznesu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Drodzy Użytkownicy! Przed nami intensywny okres prac nad rozwojem komunikatora GG. Obok opisanych w poprzednim wpisie blogowym funkcji wirtualnego portfela GGwallet, dzięki któremu będziecie mogli już wkrótce płacić szybko i wygodnie z poziomu komunikatora, szykujemy jeszcze coś więcej – dedykowaną wersję GG dla biznesu.

O naszych planach szeroko piszą media, trwa też dyskusja w mediach społecznościowych. Rozpoczęliśmy kilka dni temu prace nad wersją komunikatora kierowaną do mikro, małych i średnich firm, również instytucji.

Zobacz artykuł w dobreprogramy.pl 

Zobacz artykuł w instalki.pl

Po co? Dla kogo?

GG dla biznesu to odpowiedź na już szerokie, obecne zastosowanie komunikatora w komunikacji przedsiębiorców. Nie raz na pewno spotkaliście się z nr GG w kontakcie ze sklepem, warsztatem, a nawet… adwokatem. GG Biznes to będzie ten sam kultowy dźwięk wiadomości, to samo słoneczko przyświecające komunikacji, te same statusy dostępności i możliwość ustawiania opisów, ale… tym razem specjalna wersja GG dla biznesu uwzględni specyficzne potrzeby firm i instytucji.

Z komunikatora GG korzysta wiele firm, zwłaszcza tych mniejszych, poszukujących szybkiego i łatwego w obsłudze komunikatora do kontaktu z klientami, oddziałami firmy, czy po prostu w ramach rozproszonego zespołu i właśnie tę komunikację wewnętrzną chcemy wzmocnić.

W porównaniu do globalnych rozwiązań, my udostępnimy konkurencyjny cenowo i prosty w obsłudze komunikator, w pełni odpowiadający potrzebom małego i średniego biznesu, również rodzinnego, lokalnego, który bardzo dobrze zna markę GG. Rozwiązanie planujemy oferować również za granicą.

GG w szczególności upodobały sobie firmy logistyczne, warsztaty, ale również sklepy internetowe, poradnie, gabinety lekarskie, a nawet kancelarie adwokackie. Myślimy głównie o rynku MSP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa), do szybkiej komunikacji wewnątrz firm. To doskonałe rozwiązanie dla sieci hurtowni, aptek, sklepów, rozproszonych w terenie oddziałów czy nawet wielopiętrowych siedzib.

Rozpalmy GG!

Czytaj też:  Gadu Gadu - łatwo powiedzieć?

GG dla biznesu to jeden z elementów strategii odbudowy popularności legendarnej polskiej marki internetowej i poszerzenia sieci użytkowników. Pod koniec marca br. ogłosiliśmy pre-kampanię “Rozpalmy GG!”, poprzedzającą planowaną na drugą połowę 2023 roku akcję finansowania społecznościowego rozwoju komunikatora. W crowdfundingu będzie można zostać współudziałowcem legendarnej marki GG – na stronie https://gg.emiteo.pl/ można zadeklarować swój udział.

Być w pracy i na legalu siedzieć na GG! Jasne, że tak! GG jest pomocne w pracy, a teraz będzie jeszcze bardziej! Jeszcze w tym roku udostępnimy wersję komunikatora GG dla biznesu. Będzie to praktyczne narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli usprawnić obieg informacji. 

Cieszymy się z rozpalania GG i powrotu Użytkowników! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo – poznajecie głos lektorki? Dziękujemy za powroty i udostępnianie tego video:

Czytaj też:  GG pomoże Wam w nauce - poradnik

Środki na rozwój wersji GG dla biznesu (GG App) otrzymaliśmy z Funduszy Europejskich. Tytuł projektu: „Stworzenie przez firmę Fintecom Sp. z o.o. innowacyjnego narzędzia do wyodrębnionej komunikacji w firmach i organizacjach pod nazwą „GG App”. Wartość projektu wynosi ponad 1,6 mln złotych, w tym wsparcie przewidziane w ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) wyniesie do 724 tys. zł.

Jarek Rybus

PR Manager i rzecznik prasowy Gadu-Gadu / Fintecom.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!